Connect with us

Aktuality

Nehoda pri Drahovciach – auto na streche a dve zakliesnené osoby

Published

on

Reklama

V pondelok 27. decembra pred 10-tou hodinou prišlo k dopravnej nehode medzi tromi osobnými motorovými vozidlami na štátnej ceste I/161 pri obci Drahovce. Jedno auto skončilo na streche a zostali v ňom zakliesnené dve osoby.

„Na mieste udalosti zasahovala 9-členná posádka z hasičskej stanice z Piešťan a Hlohovca. Následkom zrážky automobilov prišlo k prevráteniu jedného z nich na strechu. Po vykonanom prieskume na mieste udalosti bolo zistené, že vo vnútri vozidla sa nachádzajú dve zakliesnené osoby. Pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia boli osoby vyslobodené a bola im poskytnutá predlekárska prvá pomoc,“ informovala Lena Košťálová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.
Na havarovaných vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia a na prevrátenom automobile vykonali hasiči stabilizáciu proti ďalšiemu pohybu. „Úlomky z dopravnej nehody a tiež uniknuté prevádzkové kvapaliny príslušníci z vozovky odstránili. Pri udalosti prišlo k zraneniu dvoch osôb,“ uzavrela L. Košťálová.
-red- Zdroj: TS KR HaZZ v Trnave

Reklama

Populárne články