Úvod Aktuality Naposledy prišlo poslancov málo, teraz budú rokovať online

Naposledy prišlo poslancov málo, teraz budú rokovať online

REKLAMA

Rokovanie piešťanských poslancov sa prvýkrát v histórii uskutoční formou videokonferencie. Primátor Peter Jančovič zvolal mestské zastupiteľstvo na štvrtok 18 movie Hitman. marca, začne sa o 14.00 h.

Na programe prvého rokovania poslancov v tomto roku sú úpravy mestského rozpočtu, všeobecne záväzné nariadenie o voľných pouličných aktivitách aj určení školských obvodov 지질도 다운로드. Radnica tiež predkladá návrh na poskytnutie zľavy z nájomného subjektom, ktoré využívajú nebytové priestory vo vlastníctve samosprávy.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Tieto a ďalšie body programu mali poslanci prerokovať už v stredu 10 Download The Antoinemovie Movie. marca. Aj 30 minút po ohlásenom začiatku bolo v sále prítomných iba 7 z nich. Aby sa mohlo začať, muselo by ich byť aspoň 9. Zastupiteľstvo má 17 členov Download better translators. Keďže ich prišlo málo, primátor Peter Jančovič rokovanie odložil.

Vo štvrtok 18. marca budú prvýkrát poslanci rozhodovať online. Občania pritom neprídu o možnosť predniesť im svoje pripomienky a dopyty mobaxterm. V mestskej knižnici bude pre nich od 14.00 h pripravený počítač, cez ktorý sa môžu svojim voleným zástupcom prihovoriť. Rokovanie bude vysielané cez web stránku zastupitelstvo.sk aj cez facebook.

Kompletný program rokovania nájdete na piestany.sk, materiály si môžete stiahnuť z tejto adresy.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA