Úvod Aktuality Nádej na pontónový most ešte nezomrela

Nádej na pontónový most ešte nezomrela

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Primátor Remo Cicutto bude rokovať s ministrom obrany aj s predsedom Trnavského samosprávneho kraja, ktorého požiada, aby bol pontónový most postavený medical certificate. Podľa mestského a krajského poslanca Miloša Tamajku dostala župa ponuku od združenia, ktoré je ochotné takúto techniku poskytnúť.

pontonovy mostPohľad na dočasné premostenie, v pozadí Vážska ulica. Foto: Ján Galo (15 Windows 7 illegal download. septembra 1991)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Odpovede investora sa nám zdajú dosť nerelevantné aj vzhľadom na posledné medializované informácie,“ povedal na včerajšom mestskom zastupiteľstve primátor Remo Cicutto 중국어 성경 다운로드. PNky priniesli správu, že ministerstvo obrany pontónový most má, ale župa oň nepožiadala 웹캠 드라이버 다운로드.

Aj preto chce primátor v najbližších dňoch hovoriť na túto tému s ministrom obrany Martinom Glváčom.

Techniku na premostenie Váhu má podľa našich zistení aj Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky (SŠHR SR) I love you again. „V mobilizačných rezervách je aj Ťažká mostová súprava TMS, ktorá je určená na stavbu cestných oceľových priehradových mostov,“ uviedol Matúš Timko zo SŠHR SR 카3 한글자막 다운로드. O jej použití rozhoduje ministerstvo dopravy.

Na základe jeho súhlasu môže dať SŠHR „do  výpožičky mobilizačné rezervy bezodplatne obci alebo vyššiemu územnému celku na základe zmluvy o výpožičke najviac na jeden rok,“ informoval Matúš Timko a dodal: „Náklady na prevoz, stavbu a logistiku znáša vypožičiavateľ.“

Podľa hovorcu ministerstva dopravy Martina Kóňu sa spomínaný most v mobilizačných rezervách v súčasnosti nenachádza hand pump. „Ministerstvo dopravy zatiaľ požiadavku na dočasné premostenie od Trnavského samosprávneho kraja nedostalo,“ uviedol hovorca.

Zástupcovia investora čiastočnej opravy Krajinského mosta, ktorým je Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, doteraz tvrdili, že nevedia o inštitúcii, ktorá by takúto techniku vlastnila nx 9.0 다운로드.

Primátor, ktorý je zároveň krajským poslancom, sa chce na dnešnom stretnutí župana Tibora Mikuša spýtať, čo zlyhalo a požiada, aby boli vyvodené dôsledky Dungrid free download. „Je veľa času, aby sa predišlo následkom nešťastne pripravenej akcie,“ povedal Remo Cicutto.

To potvrdil aj šéf odboru dopravy Okresného úradu Piešťany Milan Máček, ktorý je zároveň mestským poslancom Park Jae-bum my last download. Podľa jeho slov je možné príslušné povolenia na výstavbu príjazdov k pontónovému mostu vybaviť do začiatku apríla. Župa pritom tvrdí, že by tento administratívny proces opravu zbytočne zdržal.

„Môžeme iniciovať zmenu rozpočtu (kraja, pozn. red.) a môžeme žiadať dôslednú prípravu. Peniaze na pontónový most v rozpočte nájdeme,“ povedala na zastupiteľstve mestská a krajská poslankyňa Iveta Babičová.

Jej kolega z oboch samosprávnych parlamentov Miloš Tamajka uviedol, že podľa jeho informácií dostal Trnavský samosprávny kraj ponuku od združenia vojenských veteránov, ktoré je ochotné techniku na náhradné premostenie poskytnúť.

Pre viac informácií čítajte aj: Zlý stav Krajinského mosta vyžaduje opravu za 2 mil. eurKrajinský most uzavrú, aby ho rozšírili o 50 cmŽupa dá na opravu Krajinského mosta desatinu potrebných nákladovCestu na havran neopravia, pontónový most nie je istýŽenijný most bol v roku 1991 príliš hlučnýMoravanci, Bančania a Ratnovčania – vymeňte autá za bicykleStarostovia: Ťarchu uzávierky hádžu na plecia občanomBlog Doda Pullmanna: Gómbíky s vegetou, Armáda pontónový most má, ale kraj oň nepožiadal

Text: Martin Palkovič

REKLAMA