Connect with us

Aktuality

Nad Vrbovým sa včera vznášal hustý čierny dym. Horela rekonštruovaná budova

V stredu 22. februára po 16-tej hodine zasahovala hasičská jednotka z Piešťan pri požiari budovy na ulici J. Zigmundíka vo Vrbovom. Budovu v rekonštrukcii zachvátili plamene, ktoré postupne siahali až na jej strechu.

Published

on

Reklama

„V dôsledku rozširujúceho sa požiaru prišlo k silnému zadymeniu vo vnútri budovy. Na mieste udalosti sa vytvorili 2 prieskumné skupiny, ktoré začali s vyhľadávaním osôb a ohniska. Medzičasom bolo veliteľom zásahu nariadené odpojenie od zdroja elektrickej energie a zemného plynu. V objekte prebiehali práce pri rozpaľovaní železnej konštrukcie a preto sa na v ňom nachádzalo niekoľko fliaš acetylénu,“ informovala Lena Košťálová, hovorkyňa KR Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Reklama

Likvidačné práce prebiehali pomocou výškovej hasičskej techniky. Na mieste udalosti zasahovali aj hasičské jednotky obcí Vrbové, Krakovany, Moravany nad Váhom a Veľké Kostoľany.

Reklama

Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Príčina vzniku požiaru, rovnako aj výška spôsobenej škody, je v súčasnej dobe v štádiu zisťovania.


TS KR HaZZ v Trnave

Populárne články