Connect with us

Aktuality

Nad pražiarňou kávy sa vznášal dym. Zasahovali aj hasiči

Vo štvrtok 28. decembra došlo k problémom v piešťanskej pražiarni kávy. Hrozilo nebezpečenstvo väčšieho požiaru, a tak majitelia prevádzky zavolali na pomoc aj hasičov.

Published

on

Reklama

„Dnešné okolnosti nám nedovolili pokračovať v rozbehnutom pracovnom dni a museli sme v krátkom čase našu prevádzku z technických príčin zatvoriť,“ informovali prevádzkovatelia pražiarne na sociálnej sieti.

„Vzhľadom na zodpovednosť k majetku a zdraviu našich zákazníkov, ale aj všetkých obyvateľov okolitých domov a bytov, sme museli požiadať o spoluprácu hasičský a záchranný zbor. Keďže pracujeme s vysokými teplotami pri pražení a venujeme sa tomu už nejeden rok, vieme, že podmienky praženia musia spĺňať vysoké požiadavky a normy, aby sa minimalizovala pravdepodobnosť požiaru. Vďaka plneniu týchto požiadaviek vieme dnes potvrdiť, že aj vzhľadom na okolnosti aké nastali, vznikli len minimálne škody na majetku a to aj vďaka odbornému a včasnému zásahu hasičov, ktorým vyslovujeme veľkú vďaku,“ popísali ďalej situáciu majitelia.

Reklama

Mrzí ich ak ste včera mali naplánovaný nákup, ktorí pre vyššie spomenuté nebol možný. Dnes podľa oznamu má byť prevádza otvorená v štandardnom čase.

-red- Zdroj a foto: FB Pražiareň kávy Classic coffee

Reklama

Populárne články