Úvod Aktuality Na Žilinskej sa zrazili tri autá

Na Žilinskej sa zrazili tri autá

Foto: SOS odťahová služba Piešťany
REKLAMA

Vo štvrtok 21. júna popoludní o 15:00 h došlo na Žilinskej ulici neďaleko letiska k dopravnej nehode, pri ktorej sa zrazili tri autá. 59-ročný vodič z Piešťan išiel na aute Opel Astra od Hornej Stredy do Piešťan, pričom z nezistených príčin prešiel do protismeru.

Foto: SOS odťahová služba Piešťany

„Pri prejazde do protismeru došlo k čelnej zrážke s autom Hyundai a vzápätí k nárazu aj s vozidlom Mitsubishi ASX. Po nehode boli účastníci prevezení na ošetrenie, z toho jedna spolujazdkyňa, 59 ročná občianka z Českej republiky utrpela zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov. Polícia alkohol za volantom vodičov nezistila. Škoda na zúčastnených vozidlách bola odhadnutá na 15000 eur,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Soltec Job

„Pri nehode sa zranili tri osoby, ktoré boli v starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Hasiči zdravotnej službe pomohli pri poskytovaní predlekárskej prvej pomoci. Na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín,“ dodala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva HaZZ Trnava.

Predbežnou príčinou nehody bol nesprávny spôsob jazdy. O vine a treste bude polícia rozhodovať v správnom konaní.

Foto: SOS odťahová služba Piešťany
Foto: SOS odťahová služba Piešťany

-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA