Connect with us

Aktuality

Na Žilinskej sa zrazili tri autá

Published

on

Reklama
Reklama

Vo štvrtok 21. júna popoludní o 15:00 h došlo na Žilinskej ulici neďaleko letiska k dopravnej nehode, pri ktorej sa zrazili tri autá. 59-ročný vodič z Piešťan išiel na aute Opel Astra od Hornej Stredy do Piešťan, pričom z nezistených príčin prešiel do protismeru.

Foto: SOS odťahová služba Piešťany

„Pri prejazde do protismeru došlo k čelnej zrážke s autom Hyundai a vzápätí k nárazu aj s vozidlom Mitsubishi ASX. Po nehode boli účastníci prevezení na ošetrenie, z toho jedna spolujazdkyňa, 59 ročná občianka z Českej republiky utrpela zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov. Polícia alkohol za volantom vodičov nezistila. Škoda na zúčastnených vozidlách bola odhadnutá na 15000 eur,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

„Pri nehode sa zranili tri osoby, ktoré boli v starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Hasiči zdravotnej službe pomohli pri poskytovaní predlekárskej prvej pomoci. Na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín,“ dodala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva HaZZ Trnava.

Predbežnou príčinou nehody bol nesprávny spôsob jazdy. O vine a treste bude polícia rozhodovať v správnom konaní.

Reklama

Foto: SOS odťahová služba Piešťany

Foto: SOS odťahová služba Piešťany

-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

Populárne články