Úvod Aktuality Na tuningovom zraze napadli mladú dvojicu

Na tuningovom zraze napadli mladú dvojicu

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Silný otras mozgu, strata pamäte a zlomeniny lícnych kostí. To sú následky útoku na mladú dvojicu,
ktorý sa stal na tuningovom zraze v piatok 21 묵향 32 txt 다운로드. júna okolo polnoci. Motívom bola zrejme závisť.

[singlepic id=44372 w=320 h=240 float=left]Roman s priateľkou Martinou prišli do Piešťan so svojím autom, aby sa zúčastnili podujatia Carat Tuning Party 한글 무설치 다운로드. Práve ich vozidlo bolo pravdepodobne dôvodom agresie skupiny piatich mužov, ktorí sa rozhodli poškodiť ho. „Keď začali skákať po aute, Roman ich vyzval, aby prestali 라이덴 다운로드. Dotyčný mu odpovedal: Si myslíš, že ti foter kúpi drahú káru a si frajer?“ opisuje udalosť Martina a dodáva: „Najskôr zaútočili na mňa, zhodili ma na zem a potom na Romana.“ Jej priateľ má vážne následky – stratu pamäte, silný otras mozgu a zlomeniny Download the daredevil game Rhythm. Útočníci však nešetrili ani ju. Stratila vedomie a privolaní zdravotníci jej museli nasadiť golier.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zarážajúce je, že obetiam sa nikto neodvážil pomôcť pokiaľ boli páchatelia na mieste Yomiri Nisekoi. Svedkovia však môžu prejaviť odvahu teraz a nahlásiť na polícii všetko, čo by mohlo pomôcť k vypátraniu páchateľov. Kontaktovať môžu aj obete 일본 추리 소설 다운로드.

Policajná hovorkyňa Martina Kredatusová potvrdila, že v tejto súvislosti bolo prijaté trestné oznámenie: „Muž bol so zraneniami v trnavskej nemocnici, kde ho prišli policajti vypočuť, keďže nebol schopný dostaviť sa na policajný útvar 친일 인명 사전 다운로드. Neskôr ho so zlomeninami lícnych kostí previezli do Bratislavy. Polícia vo veci koná a okolnosti incidentu prešetrujeme.“ Hovorkyňa dodala, že v areáli podujatia je za verejný poriadok zodpovedný výlučne organizátor Goddess of Athena War.

„Je nám veľmi ľúto, že táto situácia vznikla, napriek našej snahe eliminovať všetky nepredvídané udalosti. Poškodených budeme kontaktovať,“ uviedol pre TV Markíza David Varenčák, hlavný organizátor podujatia Download android games.

Text: Martin Palkovič Ilustr. foto: Tomáš Niščák

REKLAMA

bike-centrum

REKLAMA