Connect with us

Aktuality

Na Teplickej sa zrazilo auto s motorkou

Published

on

Reklama

Svedkovia hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehody, ktorá sa stala na Teplickej ulici dnes ráno, potvrdili, že mladý muž bol odvezený do nemocnice. Brzdná dráha jeho motorky meria asi 10 metrov. Zrážke s osobným automobilom sa ani jednému z vodičov nepodarilo zabrániť. Ulica je dočasne uzavretá, zasahujú tam hasiči a dopravu riadi polícia. Ďalšie podrobnosti o nehode zisťujeme.

Doplnené 25. februára o 15.45: 

Reklama

Krajská policajná hovorkyňa informovala, že pravdepodobným vinníkom nehody je vodič osobného auta z okresu Topoľčany, ktorý sa plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke. „Pri odbočovaní nedal prednosť motocyklu Yamaha R1, ktorý viedol 30 ročný Marcel z Piešťan,“ uviedla Martina Kredatusová.

Motorkár utrpel ľahké zranenie nohy, motoristovi polícia zadržala vodičský preukaz. Nehoda je zatiaľ v štádiu vyšetrovania. Obaja aktéri nehody sa podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.

Reklama

Polícia pripomína, že s prichádzajúcimi teplými dňami bude na cestách čoraz viac motocyklistov. Apelujeme preto na vzájomnú ohľaduplnosť a disciplinovanosť na cestách.

nehoda(red)

 

Populárne články