Úvod Aktuality Na Štefana sa vo Váhu kúpalo 62 otužilcov

Na Štefana sa vo Váhu kúpalo 62 otužilcov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 26. decembra si dali v Piešťanoch tradičný zraz priaznivci ľadovej vody a otužovania. Tento rok ich prišlo opäť viac ako šesť desiatok z trinástich slovenských miest a obcí origin 8 0 다운로드. Teplota vzduchu bola príjemných 8 stupňov Celzia a voda mala tri. Najvytrvalejší v nej vydržali viac ako dvadsať minút.

[singlepic id=50172 w=560 h=375 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi plavcami žiaľ podobne ako vlani chýbal najstarší slovenský otužilec, Piešťanec, Karol Kevan instagram frame psd. Síce stále otužuje, ale má problémy s chôdzou a nedokázal by po šmykľavých schodoch a kameňoch vojsť do vody. Preto sa radšej rozhodol neprísť vôbec, lebo by ho podľa jeho slov bolelo srdce, že ostatní sú vo vode a on nemôže 초대장 양식 다운로드. Organizátori podujatia prisľúbili, že do februára, keď bude Karol Kevan oslavovať deväťdesiatku sa pokúsia problém so vstupom do vody vyriešiť Download the convenience store.

Najpočetnejšie zastúpenie na štefanskom kúpaní vo Váhu mali otužilci z Trnavy. Tí si pochvaľovali tečúcu vodu, ktorá sa im páčila viac ako stojatá v trnavských rybníkoch 열혈물어 다운로드. Podujatie svojou účasťou podporila aj jedna účastníčka z Nemecka, ktorá je v Piešťanoch na liečení a vo štvrtok vymenila horúcu termálnu vodu za studenú vodu Váhu 사나이 다운로드. Diváci, ktorých prišli zhruba tri stovky sa už pomaly rozchádzali, keď z vody po viac ako dvadsiatich minútach vychádzal posledný z otužilcov, šesťdesiatšesťročný  Jiří Gurňák z Nového Mesta nad Váhom 아크로벳 다운로드.

[singlepic id=50216 w=560 h=375 float=center]

Text a foto: T full hd videos. Hudcovič

REKLAMA