Connect with us

Aktuality

Na Sĺňave našli utopeného muža. Polícia žiada o pomoc s identifikáciou

Vo štvrtok 17. marca našli na Sĺňave utopeného muža. Starší pán zatiaľ nikomu nechýba. Policajní pátrači žiadajú občanov o pomoc pri identifikácii.

Published

on

Reklama
Reklama

Policajtov kontaktovali vo štvrtok ráno pracovníci elektrární potom, ako na hladine vody našli v blízkosti nasávacieho potrubia mŕtve telo muža.

Policajná hliadka udalosť potvrdila a policajní operatívci preverili k osobe informácie na mieste. Po prehliadke tela ani v meste Piešťany neboli zistené informácie k totožnosti osoby a do tejto chvíle sa nikto neobrátil so žiadosťou o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. Vzhľadom na okolnosti úmrtia nariadil obhliadajúci lekár pitvu.

Odhadovaný vek muža je 60 – 70 rokov, vysoký približne 160 -170 cm, zavalitejšej postavy, má prešedivelé vlasy a hnedé oči. Muž mal na sebe modrý hrubý sveter na zips, čierno-bielu károvanú košeľu, modré tričko, modré rifle a obuté čierne topánky na šnurovanie.

Reklama

Predpokladaný čas úmrtia bol stanovený cez víkend, resp. v nasledujúce dni.

„Ak ste muža za posledných pár dní videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktoval, alebo viete jeho totožnosť, všetky informácie nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať do súkromnej správy na FB,“ požiadala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

TS KR PZ v Trnave

Populárne články