Úvod Aktuality Na piešťanskom nebi prebiehal výcvik pilotov

Na piešťanskom nebi prebiehal výcvik pilotov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Letisko sa pokúša nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Air Explore, ktorá dnes vykonala niekoľko preletov nad naším mestom Make it right. Išlo o výcvik druhého pilota na piešťanskej dráhe, ktorá spĺňa požadované špecifiká.

air explore

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Niektorých Piešťancov vyrušil v utorok 20 Summer Wars download. mája hluk prúdových motorov. Od rána približne do 14.00 h prebiehal nad tunajším letiskom výcvik, ktorý bol spojený s preletmi lietadla Boeing 737/400 Download Android ndk.

Podľa riaditeľa letiska Františka Vargu išlo o ojedinelý výcvik, ktorý sa v nasledujúcich dňoch nebude opakovať. Obavy z toho, že by sa lietadlu nedarilo pristáť a mohlo prísť k nehode, boli podľa jeho slov neopodstatnené 피날레 2016 다운로드.

„Išlo o výcvik pilotov spoločnosti Air Explore, s ktorou by sme chceli nadviazať spoluprácu. Je to spoločnosť prevádzkujúca charterové lety,“ vysvetlil riaditeľ letiska a dodal: „Začali lietať o 10.15 a skončili o 14.00 h Download dj max. Pôvodne mali skončiť skôr, ale keďže na letisku je normálna prevádzka, čiže do toho prišli ďalšie lietadlá, nemohli lietať, tak ako by si želali.“

František Varga ďalej informoval, že išlo o výcvik druhého pilota arial unicode ms. „Naša dráha má určité špecifiká a vyhovovala pre ich ciele výcviku.“

Podľa jeho slov to bol prvý krok vzájomnej spolupráce. „V druhom kroku by sme boli radi, aby si táto spoločnosť zvolila naše letisko za svoju bázu a mali by sme možnosť cez cestovné kancelárie využívať ich lietadlovú techniku.“

Dodal, že prípadná spolupráca bude záležať aj na záujme cestovných kancelárií, ktoré by do Piešťan chceli voziť turistov Vegas 13.

Boeing 737/400, na ktorom výcvik prebiehal je  dvojprúdové lietadlo určené na krátke a stredné vzdialenosti. Podľa Wikipédie má štandardne kapacitu 146 miest. Tieto stroje používajú aj írske nízkonákldové aerolinky Ryanair raw material. Oprava: Ryanair najčastejšie používa Boeing 737/800.

Spoločnosť AirExplor poskytuje na slovenskom trhu nepravidelnú leteckú dopravu od roku 2010 Download the deleted video from YouTube. Podľa informácií z jej web stránky, je schopná zabezpečiť lety z ktorejkoľvek destinácie v Európe, Afrike alebo Ázií, vybavenej pre odlet a pristátie lietadla typu Boeing 737/400 a Boeing 737/300 심슨 더무비 다운로드.

Text: Martin Palkovič Foto: Martin Sarvaš

REKLAMA