Úvod Aktuality Na pešej zóne už stojí vianočný strom, výzdoba bude ešte pribúdať

Na pešej zóne už stojí vianočný strom, výzdoba bude ešte pribúdať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od dnes stojí na pešej zóne mohutný smrek pichľavý, ktorý bude spríjemňovať predvianočnú a vianočnú atmosféru v našom meste 한영번역기 다운로드. Mestu ho daroval obyvateľ Piešťan. Vianočný strom vyrástol na Rastislavovej ulici a podľa odhadu môže mať do 60 rokov.

Strom meral pôvodne skoro 20 metrov 낭만에 대하여 다운로드. Na pešiu zónu priviezli pracovníci Služieb mesta Piešťany iba jeho hornú časť približne o dĺžke 14 m. Z toho ešte takmer dva metre zapustili do zeme, aby bol bezpečne ukotvený, ale i tak má vo finále slušných 12 metrov genius education textbooks.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vianočná výzdoba začala v meste postupne pribúdať tento týždeň. Je už na Kolonádovom moste, ale aj na pešej zóne, kde pracovníci SMP nainštalovali opäť obrí veniec, tento raz vylepšený nápisom Piešťany Yonsei University program. Niektorým obyvateľom sa zdá inštalácia vianočnej výzdoby priskorá.

„Požiadavka na nás bola pripraviť výzdobu v centre do piatku 23 빨간약 다운로드. novembra, keď sa má zažať vianočný stromček. Vianočné trhy začínajú posledný novembrový týždeň. Navyše sme sa snažili využiť tohtotýždňové dobré počasie, pretože na budúci je predpoveď horšia,“ vysvetľuje Peter Tekula, vedúci Strediska verejnej zelene SMP 언터처블 영화 다운로드. Dodal tiež, že samotná výzdoba takto mohutného stromu zaberie ešte niekoľko dní. Najskôr naň musia elektrikári osadiť svetlá a potom budú vo výzdobe pokračovať ľudia zo strediska verejnej zelene Two Heart2.


Text a foto: -th-

REKLAMA