Connect with us

Aktuality

Na Mestskom úrade menia organizačnú štruktúru, pribudli dve nové miesta

Published

on

Reklama

Organizačná štruktúra na Mestskom úrade sa opäť mení, onedlho by sa mali rozbehnúť výberové konania na dve novovytvorené pracovné miesta. Jedno z nich je vyhradené pre referenta na Oddelení stavebných služieb a rozvoja
mesta, ďalšia obsadzovaná pozícia je referent Oddelenia IT a majetkových služieb. Výber vhodných kandidátov by mal byť ukončený do konca kalendárneho roka. Radnica by tak mala po novom mať 98 zamestnancov, pričom v Opatrovateľskej službe v domácnosti pracuje 60 ľudí a ďalších 63 zamestnancov sa nachádza v Zariadeniach sociálnych služieb.

OS Mesto

Reklama

O zmenách organizačnej štruktúry sa rozhodlo na porade vedenia mesta Piešťany dňa 08. novembra. Podľa zverejnených informácií má na Oddelení stavebných služieb a rozvoja mesta vzniknúť jedno funkčné miesto referenta, ktoré bude spadať pod priamu pôsobnosť vedúcej tohto oddelenia. Druhé referentské miesto bolo zriadené na Oddelení IT a majetkových služieb, pričom spadať bude rovnako pod priame riadenie vedúceho tohto oddelenia. Okrem toho má nastať preradenie dvoch miest pôvodne patriacich pod oddelenie IT a majetkových služieb do Oddelenia právnych a klientskych služieb. Ďalšia zmena sa týka výmeny pracovníka zodpovedného za archív Oddelenia právnych a klientskych služieb, ktorý bude po novom pracovať na pozícii archivára Oddelenia IT a majetkových služieb.

-lt/Zdroj a grafika: Mesto Piešťany/Foto: archív-

Reklama

Populárne články