Úvod Aktuality Na mestskom úrade došlo k organizačným zmenám – hľadajú sa noví zamestnanci

Na mestskom úrade došlo k organizačným zmenám – hľadajú sa noví zamestnanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od stredy 4. mája je na piešťanskom mestskom úrade platná nová organizačná štruktúra. Na základe organizačných zmien pribudli na radnici štyri pracovné miesta Millennium Gymnastics Download. K zmenám došlo aj v Kancelárii vedenia mesta.
mestsky urad

„Kancelária vedenia mesta je po novom rozčlenená na Kanceláriu primátora a Kanceláriu prednostu MsÚ microsoft office 2019. Na Oddelení stavebných služieb a rozvoja mesta boli zriadené dve funkčné miesta referentov. Po jednom referentskom mieste pribudlo aj na Oddelení finančných služieb a Oddelení IT a majetkových služieb,“ informovala hovorkyňa pieštanskej radnice Eva Bereczová 맥스틸 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V súvislosti s organizačnými zmenami sa budú v nasledujúcom období konať pohovory na vzniknuté pracovné miesta. Už v pondelok 9. mája o 9,00 hod 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. sa na Mestskom úrade uskutoční pohovor s uchádzačmi o pracovné miesto referenta Oddelenia IT a majetkových služieb so zameraním na majetkové služby a verejné obstarávanie subtitles for Game of Thrones Season 8 5.

Podľa vyjadrenia hovorkyne sa pohovory s uchádzačmi o ďalšie vzniknuté pracovné miesta uskutočnia v nasledujúcich týždňoch.

TS Mesto Piešťany/red

REKLAMA