Úvod Aktuality Na Libertách vyrážajú k Čiernemu moru, príďťe ich podporiť

Na Libertách vyrážajú k Čiernemu moru, príďťe ich podporiť

REKLAMA

Ďalšia bláznivá cesta piatich kamarátov, ktorí v lete roku 2016 plánujú prejsť na starých Libertách k Čiernemu moru cez Maďarsko, Rumunsko, Moldavsko a Ukrajinu začína už zajtra Download Choksan Electric 2. Ak ich chcete podporiť, alebo sa s nimi rozlúčiť, vyrážajú v nedeľu, 24. júla o ôsmej ráno od zvonice v Červeníku Super China download.

„Príď nás vyprevadiť pred našou cestou na Libertách k Čiernemu moru na Ukrajinu Samurai Showdown 5. Stretneme sa v nedeľu ráno o 8:00h v Červeníku pri zvonici. Pre vážnych záujemcov máme pripravené nové nálepky! btw. ak chytáš pokémonov, zvonica je pokestop, tak už keď nie kvôli nám, aspoň kvôli tomu musíš prísť!,“ pozývajú všetkých svojich priaznivcov účastníci Liberta Tour, ktorí sa v tomto roku chystajú stráviť v sedle svojich retro bicyklov 19 dní a zároveň ich vyzývajú, aby prišli na bicykloch a „kúsok to potiahli“ s nimi Lie Detector.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany

„Návrat domov máme naplánovaný na 13. augusta. Po ceste nás čakajú Rumunské hory, na hraniciach colné kontroly a za počasie sa môžeme len modliť 맥 크롬 유튜브 다운로드. Trasa bude dlhá okolo 1400 kilometrov. Počas celej cesty nás bude sprevádzať auto z roku 1998 – Volkswagen Transporter. Uvidíme, čo bude väčší problém, či staré Liberty alebo ojazdené auto 가을체 폰트 다운로드. V Čiernom mori sa okúpeme, Liberty naložíme do auta a cez celú Ukrajinu a Poľsko sa poberieme domov. Držte nám palce!“ píšu na FB stránke Liberta tour Konosba.

auto
11863430_1009103322463738_6507278327405328077_nPrvú cestu absolvovali Boris Dzíbela, Lukáš Hesko a Matej Mego spolu s fotografom a šoférom servisného auta Martinom Heskom “Na Liberte k Jadranu”, počas ktorej vytvorili rovnomenný film, mapujúci celú cestu 안아보자 다운로드. K pelotónu sa v tomto pridal aj ďalší člen – Adam Likavčan z Leopoldova. Pätica odvážlivcov na svoju cestu hľadala aj partnerov, jedným z nich sa stal i portál magazínu PNky, takže k Čiernemu moru poputuje aj naše logo na dodávke Cine 21 movie download.

Prípravy na tohtoročnú Liberta tour však neboli najľahšie, chalanov sprevádzali aj zdravotné problémy vm player 다운로드. „Maťovi vytiahli štyri štichy z nohy dnes ráno, Boris mal nejaké neurologické podozrenie, ale to sa dnes vyvrátilo, takže super, Lukášov vyvrtnutý členok je už tiež v pohode,“ uviedol pre PNky včera, v piatok 22. júla Martin Hesko. Na poslednú chvíľu ešte chystali aj bicykle a dodávku. „Dnes sme priniesli domov auto, ideme ho pripraviť na cestu, večer máme posledný meeting všetci spolu,“ doplnil. V piatok Boris dorobil posledný bicykel, všetky sú pojazdné a pripravené na cestu.

Správy o trojici kamarátov, ktorí sa na jedno-prevodových bicykloch značky Liberta vydali na 860 kilometrov dlhú perepúť, priniesli vlani počas leta regionálne i celoslovenské médiá. Tento rok si latku postavili vyšššie, trasa meria skoro dvojnásobok a je oveľa náročnejšia. Samozrejme sa opäť chystajú svoje zážitky pretaviť aj na filmové plátno. Za celú redakciu im držíme palce a nech sa celej „päťke“ plány vydaria.

-ad-, foto: FB Liberta tour, video: M. Hesko

 

REKLAMA