Úvod Aktuality Na Kolonádovom moste sa dnes hostil vzácny sokol – ľudia si s...

Na Kolonádovom moste sa dnes hostil vzácny sokol – ľudia si s ním robili selfie

REKLAMA
GM Dental Zubar

Dnes popoludní okolo štvrtej ste mohli na Kolonádovom moste vidieť netradičné divadlo. Dravec si na chodníku pochutnával na čajke, ľudí sa vôbec nebál a tí si s ním robili selfie 강철 서신 다운로드. Podľa odborníka to bol vzácny Sokol lovecký.

„Keď som videl fotografiu zostal som na moment „šoknutý“ nuke 10 다운로드. Ide o vzácneho Sokola loveckého, Falco rusticolus /lat./, ktorého domovinou je severná Európa, Grónsko a severná Amerika. V zimnom období sa môže zatúlať veľmi vzácne do strednej Európy 김약국의 딸들 책 다운로드. Jeho meno prezrádza, že je výborným lovcom a preto ho používajú vzácne sokoliari na lov,“ hovorí ornitológ Erich Kubica.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Podľa jeho ďalšieho vyjadrenia by mohlo ísť o vtáka, ktorý uletel sokoliarovi Men's Worship Camp 2018. Dosvedčovalo by to tmavšie miesto na pravej nohe na fotografii, ktorú nám poslala čitateľka Zhenja, čo by mohlo byť pútko. Podľa čitateľa Martina, ktorý nám poslal ďalšiu fotku sa z neho stala atrakcia, vôbec sa nebál ľudí a kúpeľní hostia si pred ním robili selfie fotky 엔비디아 지포스 다운로드. To by potvrdzovalo domnienku ornitológa, že ide o vtáka zo zajatia, zvyknutého na kontakt s ľuďmi.

Rozpätie krídel Sokola loveckého je 105 až 130 cm egov 파일 다운로드. Ide o najväčšieho sokolovitého dravca na svete. Dravec na Kolonádovom moste zrejme ulovil čajku, ktorá bola ranená, alebo išlo o slabšieho jedinca Lineage Pack. Dravé vtáky tak pôsobia ako zdravotná služba, keď sa vďaka nim nešíria choroby z uhynutých slabších vtákov.

-th- Foto: Zhenja Sulíková, Martin Rybárik

REKLAMA