Úvod Aktuality Na Kolesách proti rakovine bojovalo vyše 600 školákov

Na Kolesách proti rakovine bojovalo vyše 600 školákov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanského kola výzvy Na Kolesách proti rakovine sa v pondelok dopoludnia zúčastnilo 618 školákov z tridsiatich prihlásených tried prvého stupňa piešťanských základných škôl Download the 200-character manuscript. Najmenší súťažili na kolobežkách, žiaci vyšších ročníkov si dali slalom na bicykloch. Pre všetky triedy za účasť, ktorá bola v tomto ročníku naozaj vysoká, mali organizátori pripravenú aj odmenu 아이콘 이리오너라 다운로드.

IMG_7010Podujatie odštartovalo vystúpením tanečníkov zo Základnej umeleckej školy a deťom sa prihovoril aj primátor mesta Miloš Tamajka, ktorý im pripomenul, aký je pohyb dôležitý pre naše zdravie mulan subtitles. Okrem súťaženia sa piešťanskí školáci ku kampani pripojili aj kresbami na chodník a ako bonus sa mohli na kolesách aj povoziť posediačky – po parku na Piešťanskom expresse Eclipse font. Podujatie organizovalo Mesto Piešťany v spolupráci s Centrom voľného času Ahoj a základnými školami.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kampaň Na kolesách proti rakovine je športovo-kultúrno-vzdelávací projekt, ktorý na Slovensku prebieha už od roku 2003 Three Kingdoms 9 pk. Zakladateľom kampane je bývalý paralympionik, víťaz Paralympijských hier Sydney 2000 v dráhovej cyklistike Radovan Kaufman. Pri zrode kampane v roku 2003 Radovan intenzívne pomáhal, avšak ešte počas nej prehral svoj boj s rakovinou a vo veku 25 rokov zomrel Kang Ho-jung. Kampaň sa odvtedy stala významným projektom Slovenského paralympijského výboru. Želaným cieľom kampane je robiť širokú osvetu v prevencií a zapojiť aktívne ľudí do športových aktivít Download the complaining of the dead star.

 

IMG_7017Okrem štandardného prejdenia stanovenej symbolickej trasy na nemotorovom kolieskovom prostriedku ponúka účastníkom zapojenie sa do ďalších sprievodných športových aktivít Mischievous Kiss. Medzi najpopulárnejšie patria súťaže na bicykloch a kolieskových korčuliach, ale na svoje si prídu aj skateboardisti. Týmto sa darí oslovovať širokú verejnosť bez rozdielu veku 공룡메카드 극장판 다운로드. Doteraz sa aktívne zapojilo do všetkých aktivít viac ako 900 tisíc účastníkov, ktorí takto aktívnou formou prispievajú k boju proti rakovine pwt 다운로드. Do projektu sa každoročne zapája 50 – 60 miest a obcí na celom Slovensku.

Red/www.nakolesach.sk, foto: A. Drahovská

 

REKLAMA