Úvod Aktuality Na Cyklo Holeška tour odštartoval početnejší pelotón ako na Vuelte

Na Cyklo Holeška tour odštartoval početnejší pelotón ako na Vuelte

REKLAMA
Esesko

Stretli ste včera dlhého hada cyklistov na trase medzi Veselým a Ostrovom? Hoci mnohí z cyklistov boli v červených dresoch, neboli to pretekári z Vuelty, ale účastníci Cyklo Holeška tour, ktorú organizuje Mikroregión nad Holeškou 당나귀 p2p 다운로드. Tento rok sa podujatia zúčastnilo viac ako tristo registrovaných cyklistov a ďalší sa ešte pridávali cestou.

DSCF0515

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Obec Veselé privítala v utorok 1 Only download. septembra účastníkov 9. ročníka tradičného cyklistického podujatia s názvom Cyklo Holeška tour. Oproti roku 2014, kedy sa podujatia zúčastnilo 195 ľudí odštartovalo tentoraz na trasu po trinástich obciach Mikroregiónu nad Holeškou vyše tristo cyklistov 어도비 애프터 이펙트 다운로드. Kvôli vysokému počtu účastníkov sa prezentácia síce predĺžila do 9:20, ale guláš a tričko zdarma ich určite potešili.

Dlhý pelotón po príhovore starostky Veselého Viery Šipkovej a starostu Rakovíc Dušana Daloša vyštartoval na cestu. Viedlo ho sprievodné vozidlo, ktorým bol netradične biely skúter. Cyklisti navštívili obce Rakovice, Borovce, Trebatice, Krakovany Paint.

DSCF0535

V Ostrove ich čakalo občerstvenie a okrem vytúženej vody si pochutili aj na vynikajúcich pagáčoch chrome 구버전 다운로드. Nasledovali obce Vrbové, Šterusy, Kočín-Lančár a Dolný Lopašov, kde bolo pripravené pohostenie. Cez Chtelnicu a Nižnú prešli účastníci do obce Veľké Kostoľany, kde si vychutnali zmrzlinu a kofolu Hot body download. Potom pokračovali cez Dubovany až do cieľa, ktorý bol opäť vo Veselom. Na ihrisku čakali cyklistov tri kotle gulášu a pre deti rôzne hry pod vedením Katky Rafajdusovej centos iso 다운로드.
DSCF0520DSCF0510DSCF0545DSCF0488DSCF0561DSCF0563DSCF0551DSCF0575

-lt- Foto: I.M.O 제인 도 다운로드.

REKLAMA