Ilustr. foto - Polícia SR
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia organizuje v Trnavskom kraji v sobotu 8. decembra akciu, keď sa hliadky dopravnej, poriadkovej a železničnej polície zamerajú na kontrolu dodržiavania rýchlosti, zákazu požívania alkoholických nápojov, telefonovanie za volantom a povinnosti vodičov voči chodcom Jaehan Foreigner. Pozor budú dávať aj na používanie reflexných prvkov cyklistami a chodcami.

„Odporúčame všetkým účastníkom cestnej premávky, aby dodržiavali predpisy, vodiči aby jazdili bezpečne s ohľadom na zimné podmienky na cestách a na jazdu sa riadne sústredili Download Coding Scratch. Cyklistom a chodcom pripomíname zásadu „vidieť a byť videný“ a nosenie reflexných prvkov za zníženej viditeľnosti. V prípade nepriazne počasia (sneh, námraza) odporúčame cyklistom bicykle radšej zazimovať,“ vyzýva Martina Kredatusová, hovorkyňa Krasjkého riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 윈도우 사파리 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V piatok 30. novembra vykonali policajti podobnú akciu ako plánujú na dnes. Od 16.00 do 20.00 h v celom kraji 66 policajtov služieb dopravnej, poriadkovej a železničnej polície dohliadalo na bezpečnosť v cestnej premávke a kontrolovalo dodržiavanie predpisov 태양은 없다 다운로드. Počas štyroch hodín policajti odhalili 93 priestupkov na úseku bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke. 40 vodičov motorových vozidiel prekročilo maximálnu povolenú rýchlosť Emmanuelle. 10 osôb nebolo v autách riadne pripútaných, 6 vozidiel nespĺňalo technické podmienky na premávku po cestách, 6 vodičov telefonovalo za volantom 3d 커스텀 소녀. V 4 prípadoch riešili policajti vodičov, ktorí nepoužívali ustanovené osvetlenie, v 2 za nesprávny spôsob jazdy a ďalších 16 za ostatné porušenia pravidiel cestnej premávky multi-translation bible.

-red-/TS KR PZ Tranva

REKLAMA