Úvod Aktuality Na bicykli si našla nezvyčajného spolujazdca…

Na bicykli si našla nezvyčajného spolujazdca…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Keď sa naša čitateľka Pavla z Piešťan vybrala minulý týždeň na nákup, automaticky odomkla, vybrala bicykel z kočíkárne paneláku, a rozmýšľajúc o tom, čo vlastne kúpi, si najskôr nevšimla, že so sebou vezie nezvyčajného spolujazdca Han Kyung-ae. Až po pár metroch, keď sa začal hýbať, uvedomila si, že na pletive čierneho košíku je omotaný had.

P1080025„Najskôr som preľaknutá zoskočila, chvíľu predýchavala a potom som zavolala manželovi,“ spomína na nezvyčajný zážitok obyvateľka domu na Vážskej ulici 다이소 멤버십 다운로드. „Našťastie, nemám fóbiu z hadov, tak som mu povedala, nech vezme foťák a príde mi pomôcť.“ Manžel prišiel aj s deťmi, ktorým sa hadík veľmi páčil a boli by sa s ním radi zahrali Download Autocad 2018. Nakoniec  ho len trochu poobdivovali a zaviezli za dom, kde ho za pomoci paličky vypustili do trávy. „Až neskôr som sa dozvedela od kamaráta, že išlo o vzácny druh – užovku fŕkanú Find the wrong picture for free download. Vraj žije prevažne vo vode, keby sme to vedeli, vypustíme ju rovno do Váhu,“ dokončila svoj zážitok Pavla. Ako sa had do kočíkárne dostal zostáva záhadou, ale podľa nej sa to mohlo stať počas veterno-búrkovej smršte v predošlý deň overseas music. „Ale to sú, samozrejme, len také moje úvahy,“ priznáva obyvateľka Piešťan.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 


P1080026P1080027Užovka fŕkaná
(Natrix tessellata) patrí k hadom, ktoré sa vyskytujú v blízkosti vodných tokov na Slovensku Download Arirang News. Má štíhle telo, sploštené zo strán, s dlhým chvostom. Dorastá až do dĺžky 100 cm. Je sivej, až olivovozelenej či hnedej farby, škvrny na tele prechádzajú do šachovnicového alebo priečne pruhovaného vzorovania Python opencv. Oči má veľké s kruhovou zrenicou. Obýva južné oblasti a väčšiu časť života trávi v blízkosti vôd, najmä pomaly tečúcich riek so zarastenými brehmi, ktoré poskytujú dostatok možností úkrytu, kde sa živí prevažne vodnými živočíchmi 디아블로 2 다운로드. Je vynikajúcim plavcom a vodné prostredie opúšťa iba výnimočne. Pre jej spôsob života a plachosť je veľmi obtiažne ju spozorovať. V prípade nebezpečenstva z miesta rýchle uniká, dobre pláva aj pod hladinou gate of steiner. Rovnako ako predošlé druhy, ani užovka fŕkaná nie je jedovatá. (www.hady.sk).

Mali ste podobný zážitok alebo sa Vám stalo niečo nezvyčajné 구글 드라이브 스트림 다운로드? Podeľte sa o tom s našimi čitateľmi – napíšte nám na redakcia@pnky.sk.

-ad-, foto. M. Kulik

REKLAMA