Úvod Aktuality Muža podozrivého z násilia na partnerke poslal piešťanský sudca do väzby

Muža podozrivého z násilia na partnerke poslal piešťanský sudca do väzby

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mladá žena nahlásila činy svojho bývalého partnera a policajti konali. Muža podozrivého z násilia na bývalej priateľke, na základe súhlasu prokurátora, kriminalisti zadržali a predviedli pred vyšetrovateľa Weekly Idol Warner One. Vyšetrovateľ podozrivého muža obvinil z obmedzovania osobnej slobody, nebezpečného vyhrážania a ublíženia na zdraví.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzbu, kam bol na základe príkazu piešťanského sudcu už eskortovaný razer surround 다운로드. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na 3 až 8 rokov.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Jedným z mýtov podľa portálu zastavmenasilie.gov.sk je, že násilie sa vyskytuje iba v chudobných a „problémových“ rodinách 피망 게임 다운로드. Násilie môže postihnúť každú ženu nezávisle od príslušnosti k sociálnej vrstve, kultúre a náboženstvu a nezávisle od veku. Pre mnohé ženy má zverejnenie násilia závažné dôsledky, napríklad môže utrpieť povesť rodiny, muž môže stratiť zamestnanie, u cudziniek môže byť ohrozené povolenie na pobyt bootrec.exe. Staršie ženy majú menej šancí na začatie „nového“ života, zdravotne postihnuté ženy si uvedomujú, že nemajú takmer žiadnu inú možnosť, ako znášať násilníckeho partnera,“ vysvetľuje Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave 가디언즈 오브 갤럭시 2 다운로드.

Podľa jej slov násilnícki muži vystupujú navonok často ako kultivovaní a sympatickí, verbálne odmietajú „bezdôvodné násilie“ a dištancujú sa od páchateľov násilia DualLinks. Svoje vlastné násilnícke správanie chápu ako oprávnenú reakciu na chybu ženy alebo ako niečo, čo je mimo ich kontroly. „Násilnícki muži sú „majstri sveta“ v zapieraní a zľahčovaní situácie 메이즈 러너2 다운로드. Svoje vlastné správanie nikdy neoznačujú ako násilnícke, ale hovoria o „hádke“, „konflikte“ alebo o „potýčke“,“ dodáva M. Kredatusová s výzvou, aby sa ženy nebáli takéto činy čo najskôr hlásiť polícii Windows 98 se download.

TS KR PZ v Trnave / -red-

REKLAMA