Úvod Aktuality Muž vytiahol po nehode medzi Galantou a obcou Nebojsa vodiča z horiaceho...

Muž vytiahol po nehode medzi Galantou a obcou Nebojsa vodiča z horiaceho auta

REKLAMA

Polícia bola vo štvrtok 2. februára privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa udiala pri výjazde z Galanty pri čerpacej stanici smerom na obec Nebojsa Download code without integrity check. K zrážke v protismere dvoch osobných áut došlo potom čo vodič dostal šmyk, prešiel do protismeru a po náraze s autom Škoda Fabia došlo k vznieteniu jeho Peugeotu voice recording. Okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho vyšetrovania, ale v súvislosti s dopravnou nehodou polícia vyzdvihuje konanie istého muža, ktorý bol svedkom nehody 엔드노트 무료 다운로드. Silvester G. prechádzal v čase havárie okolo, pričom neváhal a z horiaceho auta Peugeot vytiahol vodiča, ktorý bol v ohrození života, čím preukázal veľkú dávku duchaprítomnosti a odvahy Download 1q84.

Krátko po nehode boli obaja vodiči, žena aj muž prevezení do nemocnice na ošetrenie. Vodička z auta Škoda utrpela predbežne ľahšie zranenia, druhého vodiča museli pre popáleniny hospitalizovať v nemocnici Godfather 2. Obaja vodiči mali pri orientačnej dychovej skúške negatívny výsledok.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl

Polícia upozorňuje vodičov, aby situáciu na cestách v zimnom období nepodceňovali a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam a stavu vozovky 아이패드 오픈로드 다운로드. Pred jazdou pripomíname vodičom, aby si riadne očistili auto od snehu, aj takáto „maličkosť“ môže byť príčinou dopravnej nehody.

-Oddelenie komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA