Úvod Aktuality Muž z Orešian pestoval marihuanu, hrozí mu až 10 rokov basy

Muž z Orešian pestoval marihuanu, hrozí mu až 10 rokov basy

REKLAMA

Topoľčianski kriminalisti vykonali v utorok 27. júla v skorých ranných hodinách v obci Orešany domovú prehliadku a prehliadku iných priestorov 블로그 다운로드. V rodinnom dome boli zaistené v sušenom stave rastliny rodu Cannabiss, ktoré si 57-ročný majiteľ pestoval a spracovával sušením. Predbežným znaleckým skúmaním Kriminalisticko-expertíznym ústavom bolo zistené, že z hmotnosti 260 gramov by bolo možné pripraviť 500 bežných jednotlivých dávok drogy qr코드 파일 다운로드. Okrem sušiny bolo zaistených aj 393 kusov sadeníc a 343 kusov sušiacich sa rastlín so šiškami. Tieto budú expertízou preskúmané až po vysušení Peiko download.

Podľa predbežného odhadu, by sa z uvedeného množstva dalo vyrobiť približne 2 000 jednorazových dávok drogy 파인 프린트 다운로드. Muž mal dom na tento účel upravený elektrickými výbojkami podporujúcimi rast rastlín, vetracím a filtračným zariadením. Okná na dome boli zatemnené a bol monitorovaný kamerovým systémom turbo c. Podozrivý muž všetky veci pri domovej prehliadke dobrovoľne vydal. Z vyšetrovania vyplynulo, že si zariadenie na pestovanie rastlín vyrobil sám linux vim.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Topoľčian obvinil 57-ročného muža z Orešan zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 안드로이드 스튜디오 다운로드. Obvinený je stíhaný väzobne. V prípade preukázania viny hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

-red/Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre/Foto: archív-

REKLAMA