Úvod Aktuality Mufuza remizovala s Bankou, na ihrisku sa objavil fúrik i bicykel

Mufuza remizovala s Bankou, na ihrisku sa objavil fúrik i bicykel

REKLAMA

Mužstvo futbalových zázrakov alebo skrátene Mufuza  v rámci osláv výročia osamostatnenia Banky nastúpilo v sobotu 1. augusta proti veteránom z miestneho klubu FC Havran 7 of players. O úvodný výkop zápasu sa postaral herec Karol Čálik spolu so starostkou obce Tatianou Julinyovou. Vedenie v zápase sa prelievalo z jednej strany na druhú, až sa nakoniec zastavilo na skóre 7:7 포레스트검프 다운로드.

IMG_9308_resize[1]
Mravec už nevládal behať, tak si pomohol aj takýmto futbalovo nedovoleným spôsobom
V tíme známych osobností sa objavili napríklad Rasťo Piško, Samuel Tomeček, Ján Ďurovčík, Ľudovít “Mravec“ Jakubove, Braňo Kostka, Ivo Hlaváček a mnohí ďalší Got downloaded.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Najlepším hráčom zápasu bol bezpochyby Marián Labuda mladší, ktorý sa nielen zopár krát prebehol, ale bol prítomný na ihrisku hneď počas niekoľkých gólov Mufuzy aj FC Havran Versacek. Divákov až zamrazilo, keď sa tento hráč s bolestivou grimasou ocitol na zemi. Situáciu zachránili spoluhráči pomocou fúriku a vedra vody. Marián Labuda neskôr opäť nastúpil ruku v ruke s Ivom Hlaváčkom a vystrihol parádne sólo s fit loptou Windows Subscribers. Počas prestávky rozdali umelci množstvo autogramov a v priebehu druhého polčasu si dokonca našli čas na oslavu narodenín brankára Ivana Maljara sentence.

IMG_9459_resize[1]
Marián Labuda mladší a jeho neskutočné sólo
 Text a foto: -lt-

REKLAMA