Úvod Aktuality Mrazy pokračujú, meteorológovia vydali výstrahu

Mrazy pokračujú, meteorológovia vydali výstrahu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Neobvykle chladné počasie, ktoré začalo ešte minulý víkend, stále pokračuje a rozšírilo sa skoro na celé územie Slovenska. Na dnes vydal Slovenský hydrometeorologický ústav výstrahu 1 3gp 컨버터 다운로드. stupňa pre prízemný mráz. Mrazy budú pokračovať aj zajtra, kedy výstraha platí pre všetky okresy  a v sobotu ešte pre západnú polovicu nášho štátu v4pc version. Počasie predstavuje zvýšené nebezpečenstvo pre rastliny. Ohrozené sú najmä zakvitnuté ovocné stromy. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ako uvádza na svojej FB stránke SHMÚ, v noci z pondelka na utorok dokonca padali v Piešťanoch mrazivé rekordy: „Napríklad vo výške 2 metre nad povrchom klesla teplota na -5,1°C a pri zemi dokonca až na -9,2°C 캐시워크 다운로드. Pritom vo vrstve 5 cm nad povrchom bola v Piešťanoch teplota pod bodom mrazu v dňoch 25.4. až 26.4. bez prerušenia až 11 a pol hodiny!“

V okrese Piešťany dnes v noci očakávajú meteorológovia vo výške 5 cm nad povrchom minimálnu teplotu vzduchu -5 – 0 °C Task Manager. Miestami by malo mrznúť aj vo výške 2 m nad povrchom. Takýto prízemný mráz predstavuje nebezpečenstvo pre rastliny a výstraha 1. stupňa platí až do zajtra, do ôsmej ráno 7공주.

V ďalšej výstrahe v noci z piatka na sobotu je už uvedená o čosi nižšia teplota a vo výške 5 cm nad povrchom OJEDINELE očakáva dosiahnutie minimálnej teploty vzduchu -3 – 0 °C when you want to go crazy. Aj takéto počasie však môže byť pre rastliny nebezpečné.

-red-, Zdroj: www.shmu.sk

REKLAMA