Úvod Aktuality Motocyklová Veľká cena Piešťan tento rok nebude. Organizátori to však úplne nevzdali

Motocyklová Veľká cena Piešťan tento rok nebude. Organizátori to však úplne nevzdali

REKLAMA

Medzinárodná motocyklová Veľká cena Piešťan sa tento rok neuskutoční. Podľa organizátorov je dôvodom hlavne rozšírenie letovej prevádzky piešťanského letiska 2018 최신가요 다운로드.

Foto Matej Ondreička

„Hlavným dôvodom je rozšírenie letovej prevádzky z letiska Piešťany, z ktorého začnú tento rok lietať charterové lety do dovolenkových destinácii Download the Adidas logo. Lety sa budú uskutočňovať v mesiacoch máj až október, každý piatok a v nedeľu. Sme samozrejme radi, že letisko začne slúžiť svojmu účelu, no na druhej strane vznikol problém s organizovaním našich pretekov a nájdením vhodného termínu Download arcgis. Možnosti boli pre nás veľmi obmedzené a spolu s vedením letiska sme sa snažili nájsť spoločnú reč. Zvažovali sme rôzne možnosti, ale i vzhľadom na termínové kolízie sa nám to tento rok nepodarilo ghost64 exe 다운로드. Nevzdávame sa a veríme, že na budúci rok sa nám to podarí,“ informovali prostredníctvom tlačovej správy organizátori z Piešťanského motocyklového klubu 댄스 곡 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Organizátori chystali novinky. Veria, že ich diváci ešte uvidia

„V roku 2016, po dvadsiatich rokoch, sa nášmu klubu PMK Piešťany podarilo tradíciu motocyklových pretekov v Piešťanoch opäť oživiť picassa web album. V minulom roku sme si pripomenuli 60. výročie prvých pretekov Cena Slovenska na letisku v Piešťanoch. Úroveň nášho podujatia každým rokom stúpa Kakao Talk Emoji. Okrem pretekárov seriálu medzinárodných majstrovstiev Českej republiky na prírodných okruhoch, ktorých sú naše preteky súčasťou, si k nám našli cestu i špičkoví pretekári seriálu Alpe Adria Championship 교토 지도 다운로드. Tento rok sme pripravovali ďalšie atraktívne novinky. Prvýkrát v histórii sme plánovali do programu zaradiť aj preteky sidecarov. So zabezpečením medzinárodného štartového poľa pomáhali posádky z Českej republiky Download 3D Driving Class. Prisľúbenú sme mali i účasť majstrov sveta zo Švajčiarska. Veríme však, že tieto novinky uvidia diváci v ďalších ročníkoch. Toto všetko by nebolo možné bez našich partnerov, zástupcov mesta Piešťany, Českomoravskej asociácie motocyklového športu, médií a mnohých nadšencov a brigádnikov, ktorí pri nás počas troch ročníkov stáli a pomáhali 나의 소녀시대 ost 다운로드. Všetkým patrí obrovská vďaka. Veríme, že pri nás budú stáť i naďalej a budúci rok sa na pretekoch na letisku v Piešťanoch stretneme opäť,“ dodali organizátori.
TS/red

REKLAMA