Úvod Aktuality Mládežnícky parlament pripravil podujatie pre deti

Mládežnícky parlament pripravil podujatie pre deti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jeden taliansky vychovávateľ raz povedal: „Prvým šťastím dieťaťa je, že je milované.“ Veríme, že každý rodič to svojím deťom denno-denne dokazuje 신나는 힙합 다운로드. A keďže už všetky ratolesti nedočkavo odpočítavajú dni, hodiny i minúty do ich každoročného sviatku, nemohli sme na Deň detí zabudnúť ani my, členovia Mládežníckeho parlamentu Piešťany for you.

Plagát MDD (MPPN)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre naše usmievavé slniečka, ktoré nám rozžiaria i ten najčernejší deň, sme si pripravili pestrý program plný zábavy a nezabudnuteľných chvíľ vst 다운로드. Naše putovanie začne v pondelok 1. júna o 16:00 pri fontánach na námestí pred pivárňou „U páva“, kde sa zoradíme do „Magického vláčiku“ a vyrazíme do krajiny hier 50가지 그림자. Na konečnej zastávke pri Dome Umenia sa začnú súťaže o sladké odmeny. Nebude chýbať ani stará dobrá škôlka či bublifukové šialenstvo windows 10 소프트웨어 다운로드. Bublinky budú lietať široko-ďaleko!
Privítame všetky deti, malé či veľké, chlapcov či dievčatá. Veríme, že každý si tu nájde niečo svoje, stačí si priniesť len bublifuk a dobrú náladu 영화 만들기 다운로드.
Tešíme sa na Vás!

Marianna Dafčíková- Mládežnícky parlament Piešťany

REKLAMA