Úvod Aktuality Minulý víkend sa v centre Piešťan niesol v znamení jabĺk

Minulý víkend sa v centre Piešťan niesol v znamení jabĺk

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 21. októbra sa na piešťanskej pešej zóne červenali jabĺčka, hoci tam jablone nerastú. Rezort Piešťany v spolupráci s Mestom Piešťany a reštauráciami Zuckmann Villa, Le Griffon, U Páva a lokálnym dodávateľom ovocia firmou Plantex pripravili v rámci Jablkových dní v Piešťanoch i Jablkové popoludnie pre deti i dospelých 바람체 다운로드. Ľudia sa mohli pristaviť pri výstavkách najobľúbenejšieho slovenského ovocia s popismi odrôd, ochutnať jabĺčka z Plantexu a dobroty z nich. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Deti, ktoré nezastavil dážď ochutnali koláčiky, odniesli si vlastné jabĺčko z látky vyrobené s členkami patchworkového klubu, domaľovali si drevených ježkov od rezbára Mariána Detka, či vyrobili veselé pohľadnice 아이폰 6 벨소리 다운로드. Winterovu ulicu zdobili jablká i jablone z Plantexu, ktorých jesenný predaj vo Veselom je už v plnom prúde i záhradné dekorácie zo Záhradného centra Charvát Grape Valley. Keramikárka Jana Bayer pripravila jabĺčka a rôzne výrobky z hliny na túto tému. Dážď poobede ustal a deti i dospelých potešil Folklórny súbor zo ZŠ M.R 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Štefánika svojim pásmom piesní a tancov.


Vo vnútri v reštauráciách bolo určite najpríjemnejšie Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. V Zuckmann Ville rozvoniaval Bravčový steak s pikantným jablkovým chutney a celý víkend podávali ako dezert i ťahanú jablkovú štrúdľu, ku ktorej si zákazníci dali nápoj Horúce jablká, či Jablkový Cider 학습 앱 다운로드.
Reštaurácia Le Griffon počas víkendu potešila gurmánov Gratinovaným jablkom plneným kačacou pečienkou s portskou omáčkou, Jemne pikantnou jablkovo-mrkvovou polievkou a Grilovanými kačacími prsiami na jablkovej omáčke s domácimi zemiakovými kroketami 웹사이트 다운로드. Sychravý víkend osladila teplá Jablkovo pšenová kaša s farebným jablkovým pyré a Jablkovo-maková bezlepková torta.


V pivárni U páva ste si mohli pochutiť na Kuracom špíze s jablkami a slaninkou na čiernom pive s opekanými zemiakmi 실버라이트 영상 다운로드. Oči sa potešili na výstave výtvarných prác detí zo Základnej školy na Brezovej ulici a detí z materských škôl na tému jablko.

TS Rezort Piešťany

REKLAMA