Úvod Aktuality Meteorológovia vydali výstrahy aj pre Piešťany

Meteorológovia vydali výstrahy aj pre Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pred niekoľkými dňami hovorili meteorologické predpovede o výraznom ochladení až na -12 °C a silnom snežení. Aktuálne sú už  trochu menej extrémne, avšak aj tak meteorológovia vydali pre zhoršené počasie výstrahy Windows 10 English Language Pack. V sobotu varujú na značnom  území Slovenska ako i v Piešťanoch pred silným vetrom a v nedeľu pred možnými snehovými jazykmi a závejmi Samsung genuine firmware download.

V piatok 16 Steam downloads around the world. marca sa má denná teplota pohybovať okolo 9 stupňov Celzia, avšak má spadnúť až takmer 23 mm zrážok. Rýchlosť vetra pri nich má dosahovať v nárazoch až 18 m/s 나는 부정한다 다운로드. V sobotu 17. marca zrážky ustanú a podľa vydanej výstrahy sa rovnako očakáva nárazový vietor 18 – 23 m/s (65 – 85 km/h). Táto rýchlosť predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity files from the Android web. Teplota vzduchu v sobotu by mala byť rovnako okolo 9 stupňov Celzia, v noci na nedeľu by mala klesnúť na – 2 °C.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V nedeľu podľa predpovede bude dosahovať denná teplota 4 stupne Celzia a v noci z nedele na pondelok by mala klesnúť na – 4 stupne Celzia Free download of BearMix. Meteorológovia vydali na nedeľu výstrahu pred snehovými jazykmi a závejmi, ktoré by sa mohli ojedinele aj v Piešťanoch tvoriť takmer počas celého dňa wet air line.
-red- Zdroj: SHMÚ

REKLAMA