Úvod Aktuality Meteorológovia vydali na nadchádzajúcu noc výstrahu. Varujú pred snehom a vetrom

Meteorológovia vydali na nadchádzajúcu noc výstrahu. Varujú pred snehom a vetrom

REKLAMA
Esesko

Počasie ako na hojdačke, i tak by sa dali charakterizovať aktuálne dni z hľadiska poveternostnej situácie. Pred Vianocami sneženie, potom výrazné oteplenie až na 10 stupňov Celzia a teraz nás znovu čaká ochladenie a sneženie, pred ktorým varujú meteorológovia 베라크립트 다운로드. Tí predpovedajú v noci zo štvrtka 28. decembra na  29. decembra ako aj počas piatku výdatné sneženie a možnosť tvorby snehových jazykov a závejov someboyd.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Výstraha 1 영화 극한직업 무료 다운로드. stupňa platí od 28.12.2017 20:00 do 29.12.2017 10:00 h, keď sa i v okrese Piešťany ojedinele očakáva výskyt sneženia, pri ktorom spadne 10 cm nového snehu Download The Crown Prince of Prison. Táto výška nového snehu predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity (dopravu a pohyb osôb).

Dnes dopoludnia by podľa predpovede malo pomerne výdatne pršať a večer pri postupnom ochladení k nulovým teplotám zase snežiť 찜하기 다운로드. Úhrn zrážok by mal za štvrtok dosiahnuť takmer 19 mm a v piatok más spadnúť ďalších  11 mm prevažne v podobe snehu.

Od dnešného večera sa očakáva možnosť tvorby snehových jazykov a závejov až do piatku 29.12.2017 15:00 h 윈도우10 1803 업데이트 다운로드.

Buďte teda najmä na cestách opatrní, aby ste záver roka mohli stráviť v pokoji a radostnej atmosfére v kruhu rodiny.

-red- Foto: -mp, vv-

REKLAMA