Úvod Aktuality Mestské zastupiteľstvo prišlo o ďalšieho poslanca

Mestské zastupiteľstvo prišlo o ďalšieho poslanca

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské mestské zastupiteľstvo prišlo o ďalšieho poslanca. V tomto volebnom období predčasne ukončili svoje pôsobenie už štyria poslanci Hancom Office neo. Tým štvrtým je Denis Kristek, ktorý dnes oznámil médiam, že mu zanikol mandát z dôvodu zmeny trvalého pobytu. D. Kristek sa podľa jeho vyjadrenia mieni uchádzať v nasledujúcich voľbách o post poslanca v obci Drahovce webfont of Sharing Myeongjo.

Podľa vyjadrenia D Ubuntu desktop download. Kristeka sa už dávnejšie rozhodol, že sa nebude znovu uchádzať o mandát poslanca mestského zastupiteľstva mesta Piešťany v nadchádzajúcich voľbách 오라클 10g 32 bit 다운로드. „K týmto krokom ma viedli viaceré osobné i rodinné dôvody. Rád by som však v komunálnej sfére pokračoval, preto sa budem uchádzať o mandát poslanca v obci Drahovce hp 로드러너 다운로드. Ďakujem občanom mesta Piešťany za prejavenú dôveru a verím, že v komunálnych voľbách 2018 si zvolia slušných, čestných, zodpovedných a spravodlivých ľudí do poslaneckých radov i do primátorského kresla Smash Bros. Ďakujem kolegom poslancom, členom Komisie pre stratégiu a rozvoj mesta, vedeniu mesta a všetkým pracovníkom mestského úradu a mestských organizácií za spoluprácu 크롬 사이트 다운로드. Želám všetkým veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote,“ napísal vo svojom vyjadrení D. Kristek.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Náhradníkom na uvoľnený post je Ján Krupa, ktorý kandidoval do MsZ v roku 2014 za KDH 안드로이드 os 다운로드. Ak prijme uvoľnený post, poslanecký sľub by mal zložiť na septembrovom zastupiteľstve a októbrové MsZ by malo byť jeho druhým a zároveň posledným v tomto volebnom období 가상 악기 다운로드. KDH ho už predstavilo aj ako kandidáta v nasledujúcich novembrových voľbách, takže ak mu vyjadrí svoju dôveru opäť dostatok obyvateľov, bude môcť vo výkone poslaneckej práce pokračovať ďalšie roky 콜오브듀티 다운로드.

Ján Krupa pracuje ako lekárnik, aktuálne je členom komisie MsZ pre zdravotníctvo, sociálne veci a bývanie.

-th-

REKLAMA