Úvod Aktuality Mestské zastupiteľstvo má nového člena – Mariána Urbánka (KDH)

Mestské zastupiteľstvo má nového člena – Mariána Urbánka (KDH)

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novým členom poslaneckého zboru sa stal namiesto Evy Wernerovej, ktorá sa minulý týždeň oficiálne  vzdala mandátu poslankyne Mestského zastupiteľstva v Piešťanoch,  stomatológ Marián Urbánek 괌 지도 다운로드. V komunálnych voľbách kandidoval za Kresťanskodemokratické hnutie a získal 932 hlasov. Stal sa tak druhým náhradníkom. Prvým bol Jozef Beňačka (nezávislý), ktorý dostal poslanecký mandát po nástupe Miloša Tamajku do funkcie primátora 신나는 힙합 다운로드. Informáciu o novom členovi MsZ zverejnilo na svojej stránke Mesto Piešťany.

Jeho príchodom poslanecký klub Spoločne pre Piešťany stráca v zastupiteľstve väčšinu a zvýši sa počet zástupcov politických strán for you. Eva Wernerová sa vzdala mandátu minulý týždeň. Bývalá poslankyňa bola tiež členkou Mestskej rady vst 다운로드. Kto sa stane jej nástupcom z radov poslancov, zatiaľ nie je známe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Marián Urbánek vo laviciach piešťanského mestského zastupiteľstva nebude nováčikom, skúsenosti má z viacerých volebných období, prakticky už od deväťdesiatych rokov minulého storočia 50가지 그림자.

-red-, Zdroj: www.piestany.sk, foto: M. Palkovič, archív PNky

REKLAMA