Úvod Aktuality Mesto vybralo vedúceho odboru životného prostredia v piatom kole. Má ním byť...

Mesto vybralo vedúceho odboru životného prostredia v piatom kole. Má ním byť bývalý starosta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po štyroch neúspešných kolách výberových konaní sa zdá, že Mesto Piešťany konečne obsadí post vedúceho Odboru životného prostredia mestského úradu 프렌즈 전시즌 다운로드. Radnica dnes zverejnila oznámenie, podľa ktorého sa víťazom výberového konania stal Jaroslav Janeček.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Jaroslav Janeček ako starosta obce Banka (vľavo) Foto: Kronika Obce Banka

Do piateho kola výberového konania sa prihlásili dvaja kandidáti Download avplayer. O vedúci post sa uchádzala Mgr. Eva Bogorová a Ing. Jaroslav Janeček. Výberové konanie sa uskutočnilo napriek problematickej situácii kvôli šíreniu koronavírusu v piatok 13 패션시티 mr 다운로드. marca.

Dnes radnica zverejnila na svojej webovej stránke informáciu o výsledku výberového konania podpísanú primátorom Petrom Jančovičom 해피 메리 다운로드. Ten svojim podpisom potvrdil, že víťazom sa stal Jaroslav Janeček.

Vedúca kancelárie primátora Drahomíra Moretová odpovedala kladne na našu otázku, či ide o bývalého dlhoročného starostu obce Banka Markdown Editor. Jaroslav Janeček pôsobil vo funkcii starostu susednej obce tri volebné obdobia medzi rokmi 2002 a 2014, podobne ako bývalý piešťanský primátor Remo Cicutto.

V roku 2015 sa bývalý starosta uchádzal v Piešťanoch o post riaditeľa Služieb mesta Piešťany. Vo výberovom konaní sa umiestnil na druhom mieste za Hanou Dupkaničovou, ktorá sa stala riaditeľkou schválením piešťanského zastupiteľstva.

Piešťanská samospráva hľadala nového vedúceho odboru už od septembra 2019. Podľa predošlého vyjadrenia Martina Ričányho, referenta pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu mestského úradu Piešťany, sa do každého kola prihlásili záujemcovia avšak nikto nesplnil požadované podmienky.

-th-

REKLAMA