Úvod Aktuality Mesto Piešťany chystá plošné testovanie. Oznámilo už aj termín.

Mesto Piešťany chystá plošné testovanie. Oznámilo už aj termín.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany zverejnilo informáciu o tom, že chystá plošné testovanie, pričom hľadá dobrovoľníkov ochotných pomôcť. Termín má byť budúci víkend 23 bts Idol download. a 24. januára od 8:00 do 20:00 h.

Od 15 시저3 다운로드. decembra v okrese Piešťany pribudlo 1256 ľudí pozitívne testovaných, z toho za posledný týždeň to bolo 381 ľudí, pričom prírastok týždeň predtým bol 255 prípadov White Witch Exhibition.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Vážení spoluobčania, čaká nás veľmi náročné obdobie, ktoré môžeme zvládnuť len spoločne v plnom nasadení. Nie sú to „len“ finančné kapacity, ktoré nám chýbajú, ale predovšetkým ochotní ľudia z radov zdravotníkov i širokej verejnosti Last Jury Book. Mesto Piešťany preto prosí a vyzýva širokú verejnosť na pomoc a spoluprácu pri plošnom testovaní na COVID-19,“ napísali predstavitelia samosprávy na sociálnych sieťach 어도비 플래시 cs4 다운로드.

Radnica hľadá a prosí o pomoc dobrovoľníkov, ktorí by pôsobili ako administratívni pracovníci na zriadenom testovacom mieste, koordinátori na odberovom mieste, zdravotníci (lekár, zubný lekár, zdravotnícky záchranár, sestra, praktická sestra; alebo profesionálny vojak, ktorý vykonáva vyššie uvedené zdravotnícke povolanie, študent 3. a 4. ročníka študijného odboru zdravotnícky asistent nad 18 rokov.)

V prípade záujmu, je potrebné zaslať emailom čo najskôr na adresu dobrovolnici@piestany.sk nasledovné údaje:

– meno, priezvisko, telefónne číslo
– časové možnosti (ktorý deň – či oba dni – ste k dispozícii)
– na akú pozíciu sa hlásite.

Viac informácií na uvedenej e-mailovej adrese dobrovolnici@piestany.sk alebo telefonicky na tel. č. 0948 987 950.

-red- Ilustr. foto: TTSK

REKLAMA