Úvod Aktuality Mesto otvorí školy, družiny, škôlky aj jasle

Mesto otvorí školy, družiny, škôlky aj jasle

REKLAMA

Po uvoľnení opatrení vlády na zastavenie šírenia pandémie, spôsobenej koronavírusom, Mesto Piešťany sa ako zriaďovateľ rozhodol otvoriť od pondelka 1 Windows 98 se download. júna brány väčšiny školských zariadení. Okrem základných škôl, škôlok a družín môžu deti navštevovať aj jasle. Prevádzka pôjde v obmedzenom režime Black Desert Download.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dochádzka pre žiakov prvého až piateho ročníka je podľa rozhodnutia rezortu školstva dobrovoľná endless os 다운로드. Rodičia však mali vyjadriť svoj záujem o prihlásenie dieťaťa písomne. U školákov uplynul termín 21. mája, škôlkarom o deň neskôr. Informácie o prihlásení detí do troch rokov do jaslí, bude poskytovať individuálne vedúca zariadenia Mgr New West Organic 5. Ľubomíra Hercegová na tel.: 033/ 77 25 932 alebo e-mail: lubomira.hercegova@piestany.sk.

Po niekoľkotýždňovej prestávke sa tak od pondelka chodby a učebne zaplnia detským džavotom vo všetkých základných školách call of duty2 다운로드. Okrem mestských obnovia svoje fungovanie aj Cirkevná spojená škola a Spojená škola Piešťany. Učiť sa bude v rozsahu štyroch až piatich vyučovacích hodín. Otvoria sa tiež družiny a jedálne.

U menších detí plánuje mesto nábeh v dvoch fázach. Od začiatku týždňa nastúpia deti do MŠ 8. mája, na Staničnej, Ružovej a Valovej. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa (jasle) na Javorovej sprevádzkujú tiež od pondelka. O dva dni neskôr sa pridá aj škôlka na E. F. Scherera.

Rodičia a ich ratolesti však budú musieť strpieť viacero bezpečnostných opatrení. Napríklad „ranný filter“ a meranie teploty, denné vybavenie školákov dvomi rúškami, škôlkarov zasa musia doviesť i vyzdvihnúť len osoby, s ktorými žijú v spoločnej domácnosti. Samozrejmosťou je aj dodržiavanie ďalších bezpečnostných opatrení a pokynov vedenia školy. Bližšie informácie nájdu záujemcovia na mestskej webovej stránke, ako aj internetových stránkach jednotlivých škôl.

-red- Zdroj: Mesto Piešťany Ilustr. foto: Mesto Piešťany, archív PNky

REKLAMA