Úvod Aktuality Mestá a obce v okrese Hlohovec chcú vybudovať spoločný cyklookruh

Mestá a obce v okrese Hlohovec chcú vybudovať spoločný cyklookruh

REKLAMA

Predstavitelia dvoch miest a troch obcí okresu Hlohovec sa stretli vo štvrtok 2. júna sa na Mestskom úrade v Hlohovci, aby podpísali Memorandum o spolupráci a spoločnom postupe pri rozvoji cyklodopravy v regióne g마켓 다운로드. Zároveň sa dohodli, že podajú spoločne projekt na získanie finančného príspevku z Integrovaného regionálneho operačného programu na vybudovanie cyklochodníka, ktorý prepojí Hlohovec i Leopoldov s okolitými obcami previous version of Android Studio.

Primátor Hlohovca Miroslav Kollár, primátorka mesta Leopoldov Terézia Kavuliaková, starostka obce Madunice Alena Jelušová, starosta Červeníka Marián Mihálik a starosta obce Koplotovce Jozef Števík tento štvrtok slávnostne podpísali Memorandum o spolupráci a spoločnom postupe pri rozvoji cyklodopravy v regióne a predstavili  zámer spoločného projektu, cieľom ktorého je vybudovanie cyklistického chodníka spájajúceho tieto mestá a obce do jedného okruhu Doosan Bears Supporter Download.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Ako uvádza hovorkyňa Mesta Hlohovec Zuzana Hrinková v tlačovej správe, vzájomná spolupráca a koordinácia signatárov Memoranda má zvýšiť šance na získanie eurofondov na financovanie spomínaného cyklochodníka Russian Fishing 4. „Predmetom Memoranda je najmä úprava spoločného  postupu  pri príprave a podaní žiadosti o nenávratný finančný príspevok v rámci operačného programu Integrovaný regionálny operačný program Eureka download.  Signatári sa podpisom Memoranda zaviazali, že budú vyvíjať činnosti smerujúce k dosiahnutiu cieľov, ktorými sú najmä rozvoj cyklodopravy a tzv 삼성 올 쉐어 pc 다운로드. „Vážskej cyklomagistrály“ v regióne tak, aby okresné mesto Hlohovec bolo pre cyklistov dopravne prepojené s ostatnými obcami a mestom Leopoldov, čím sa pre obyvateľov dotknutých miest a obcí dosiahne lepší prístup do zamestnania a za službami.“

Oficiálneho podpisovania Memoranda v Hlohovci sa zúčastnil aj Národný cyklokoordinátor Peter Klučka z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, ktorý je vyhlasovateľom národnej kampane na podporu cyklodopravy s názvom „Do práce na bicykli“ 윈도우10 엣지 다운로드. Každú snahu samospráv, ktorá podporuje rozvoj cyklistickej dopravy víta s nadšením.

Podľa portálu info.sk, celá trasa má merať 20 kilometrov a jej centrum bude v Hlohovci Hackers Shintoik mp3. Časť povedie po už vybudovaných úsekoch a po dvoch lávkach cez rieku Váh. Náklady na cyklochodník odhadujú na 4,5 milióna eur.

Zdroj: Tlačová správa Mesto Hlohovec, www.info.sk, ilustr old version of Manicam. foto: archív PNky, www.hlohovec.sk

REKLAMA