Úvod Aktuality Mercedes prešiel do protismeru, čelnú zrážku neprežil vodič Felície

Mercedes prešiel do protismeru, čelnú zrážku neprežil vodič Felície

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mercedes, ktorý viedol 45-ročný obyvateľ Suchej na Parnou, prešiel pri jazde v tejto obci do protismeru, kde sa čelne zrazil s prichádzajúcou Felíciou java excel. Zrážku neprežil jej len 19-ročný vodič a dvaja spolujazdci utrpeli ťažké zranenia. Polícia upozorňuje vodičov, aby sa koncentrovali na jazdu, lebo auto sa v sekunde môže stať smrtiacou zbraňou Mary Poppins Returns.

Podľa tlačovej správy trnavského krajského riaditeľstva polície, po nehode, ktorá sa stala včera pred dvanástou hodinou na obed v Suchej nad Parnou pri Trnave, Mercedes Combi vošiel pri odbočke na vlakovú zastávku Nemečanka do jazdnej dráhy Škody Felícia, ktorá prichádzala z protismeru Easy Eye Carrick download. Výsledkom bola smrť mladého vodiča a dvaja ťažko zranení spolujazdci.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„45-ročný vodič zo Suchej nad Parnou viedol včera o 11.40 h Mercedes Benz v smere od obce Suchá nad Parnou na Trnavu 주토피아 한글자막 다운로드. Pri odbočke na vlakovú zastávku Nemečanka prešiel do protismeru, kde sa zrazil s prichádzajúcou Škodou Felícia. 19-ročný vodič Felície, Daniel z Trakovíc, utrpel pri nehode zranenia, ktorým na mieste podľahol Vegas Pro 14. 23-ročný spolujazdec Matúš z Trakovíc, sediaci vpredu, utrpel tiež ťažké zranenia, podobne, s ťažkými zraneniami skončil aj 41-ročný Juraj z Nitrianskej Blatnice Make it right. Vodič Mercedesu sa zranil ľahko, bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok bol negatívny.,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová Summer Wars download. Vyšetrovateľ už začal začal trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví.

Polícia vyzýva vodičov, aby sa na jazdu autom plne koncentrovali a uvedomovali si závažnosť riadenia vozidla: “ Auto sa v sekunde môže stať smrtiacou zbraňou, preto k šoférovaniu treba pristupovať maximálne zodpovedne.“

Zdroj: KRPZ Trnava

REKLAMA