Úvod Aktuality Cez Hlohovec pôjde 600 mažoretiek, pripravte sa aj na obmedzenie dopravy

Cez Hlohovec pôjde 600 mažoretiek, pripravte sa aj na obmedzenie dopravy

V Hlohovci bude v prvý májový víkend viac dievčat na meter štvorcový ako v ktoromkoľvek inom meste na Slovensku. Pricestuje sem 33 súborov mažoretiek z celého Slovenska od západu až po východ 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Dôvodom sú Majstrovská Slovenska v mažoretkovom športe, ktoré konajú v našom meste počas víkendu od 5. – 6. mája 2018 modern talking.

Pri tejto príležitosti sa mažoretkové súbory verejnosti predstavia už v piatok 4 Sony Vegas 14. mája 2018 od 17:30 v sprievode mestom a vystúpeniami na Námestí sv. Michala. V sprievode bude asi 600 mažoretiek, ktoré budú prechádzať mestom za doprovodu
bubnovou šou Rayman Forever. Vyrazia na pešej zóne od základnej školy na ulici M. R. Štefánika s cieľom na Námestí sv. Michala. Tu sa mažoretky krátko predstavia. Zaznie úplne nová hymna Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe, ktorú zaspievajú Hlohovčatá 킬러 분식 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Na pódiu sa predstavia deti z rôznych súborov z Hlohovca. Zaspieva Igor Ignasio Pavelek z Trnavy. Na záver bude krátka diskotéka pre mažoretky spolu s laserovou šou 도장 폰트 다운로드.

V sobotu 5. mája o 8:30 bude slávnostné otvorenie Majstrovstiev v športovej hale na Zábraní a hneď od rána sa začne súťažiť. Súťaž bude prebiehať i v nedeľu Gyro3d download.

V posledný večer, pred slávnostným vyhlásením výsledkov, bude mať krátky koncert Dominika Mirgová. Podrobný program nájdete na stránke Asociácie www.amas.sk Harry Potter Mixed Blood Prince. Z celého podujatia bude bežať online stream, ktorý môže sledovať každý, kto chce vidieť ako to v športovej hale prebieha, ale nemôže sa priamo zúčastniť 리얼 레이싱 다운로드.

Piatkový mažoretkový sprievod mestom spôsobí v čase od 17:30 aj obmedzenia v doprave. Mažoretky budú prechádzať naprieč hlavným ťahom mestom, cez cestu II/507 네이버 티비 캐스트 다운로드. Doprava bude v tomto čase riadená a regulovaná políciou. Zároveň bude v piatok podvečer pre dopravu uzatvorená aj časť Námestia sv. Michala.

„Dovoľujeme si vodičov prechádzajúcich Hlohovcom požiadať o porozumenie a trpezlivosť počas dopravných obmedzení a zároveň vás všetkých pozývame na dvojdňovú súťažnú prehliadku mažoretiek z celého Slovenska v športovej hale na Zábraní v Hlohovci,“ hovorí Mgr. Zuzana Hrinková Siebenstichová.

TS Mesto Hlohovec

REKLAMA