REKLAMA
Esesko

V sobotu 3. februára bolo v piešťanských uliciach veselo. Folklórny súbor Žito už po štvrtý krát obišiel domácnosti, aby im jeho členovia zavinšovali veselé fašiangy gpu tweak 다운로드. Nechýbal tanec, spev, masky, domáca pálenka i bohaté pohostenie, ktoré folkloristi popoludní ponúkli verejnosti na pešej zóne. Ľudia dostali chutnú slaninku, klobásku, ale aj chlebík, koláče a ďalšie dobroty, pričom ich pohostili rôzne postavy v kostýmoch, medzi nimi aj smrtka 애나벨 1 다운로드.

Folkloristi začali o desiatej hodine dopoludnia na ulici Pod Párovcami, odtiaľ prešli ulicou Alexandra Šindelára do Orviského kúta, potom sa zastavili pri bývalom Megamarkete na Radlinského ulici, no zavítali aj do Aksenu my uncle.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O štvrtej popoludní priniesol súbor vyzbierané pokrmy a nápoje pred Zuckmann villu na Winterovej ulici, kde ich rozdelili medzi ľudí. Folkloristi pripravili aj tanečné a hudobné vystúpenie a roztancovali aj návštevníkov centra, ktorých podujatie prilákalo pred Zuckmann Villu desiatky 국가해양기본도 다운로드. Fašiangy potrvajú do polnoci pred Popolcovou stredou.

Pozrite si našu fotogalériu:

-lt, vv-

REKLAMA