Úvod Aktuality Lucia Beňačková natáčala klip v centre mesta

Lucia Beňačková natáčala klip v centre mesta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Speváčka Lucia Beňačková v priebehu sobotňajšieho popoludnia natáčala v centre mesta klip k skladbe Láska je spam. Klavír pre všetkých, nachádzajúci sa pred kníhkupectvom Centrum knihy poslúžil ako najdôležitejšia rekvizita pre natočenie niekoľkých záberov SketchUp7. Umelkyňa pripravuje vydanie albumu a s piesňou sa prihlásila na Košický zlatý poklad, ktorého finále sa uskutoční 17. októbra. V skladbe, ktorú produkuje Marek Mečiar zaznie okrem klavíra celá plejáda nástrojov Premiere Pro cs6.

IMG_5301_resize„Pieseň vznikla spontánne 마인크래프트 pc 맵 다운로드. Jedného dňa som si sadla za klavír a zrazu prišli pocity a emócie a tak vznikla základná melódia. Rasťo Piovarči, ktorý je mojím textárom napísal slová a pieseň Láska je spam bola na svete,“ povedala speváčka Lucia Beňačková Kyobo Mungo Ebook.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Základom klipu k rockovo- soulovej balade je téma lásky, vecí, čo speváčka prežila a snaha zabudnúť a začať nový život html 한글 파일 다운로드. Spam znamená v preklade kôš a ústredný motívom teda bude hranie na rôznych miestach a rôznych klavíroch, písanie listu, ktorý potom ako zlé spomienky skončí v odpadkovom koši 아이패드 네이트온 다운로드. Klip vyjde až na prelome októbra a novembra, pretože Košický zlatý poklad má podmienku, že pieseň ani klip nesmú byť zverejnené pred finálovým koncertom Download Deville Berg.

IMG_5402_resizeKameraman Pavol Jurák sa pri natáčaní občas ocitol v krkolomných pozíciách a klavír mu poslúžil aj ako provizórne pódium pre vytvorenie záberov z nadhľadu Download cookie run games. Klip by mal vznikať dohromady päť dní a za námetom stojí Rasťo Piovarči. Okrem klavíra na pešej zóne by si mala speváčka zahrať aj na koncertnom krídle v parku a objaviť by sa v ňom mali aj protagonisti pomaľovaný farbami na telo, symbolizujúci postavy minulosti Automatic images.

-lt-

REKLAMA