Connect with us

Aktuality

Logo Rezortu Piešťany uvidíme na ITF Slovakiatour

Published

on

Reklama

Na činnosť oblastnej organizácie cestovného ruchu sa v decembri pýtali mestskí poslanci. Aj takmer rok po jej založení majú propagáciu mesta na starosti viaceré inštitúcie.

[singlepic id=38342 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

Od referátu stratégie mestského úradu prevzalo novozaložené združenie zodpovednosť za účasť na veľtrhoch cestovného ruchu v Bratislave a Prahe. Keďže má jedného zamestnanca – riaditeľku Katarínu Hallovú, pomáhajú aj mestskí úradníci.

Reklama

Do položky propagácia mestského rozpočtu na rok 2013 napriek vzniku Rezortu Piešťany nešlo menej peňazí. Radnica to zdôvodňuje prípravou osláv 900. výročia prvej písomnej zmienky. Prezentovať naše mesto potenciálnym návštevníkom má za úlohu aj Piešťanské informačné centrum.

REKLAMA

 

fitness sity dieta

Nespokojnosť s činnosťou  oblastnej organizácie cestovného ruchu a spôsobom financovania propagácie mesta vyjadrili pri prerokovaní rozpočtu niektorí poslanci. Primátor Remo Cicutto deklaroval, že po ukončení roka predloží riaditeľka správu o fungovaní združenia. Zároveň priznal, že propagácií sa „pred riadnym štartom a rozbehnutím celého Rezortu,“ venuje viacero subjektov.

Pod hlavičkou organizácie sa v závere roka uskutočnili niektoré kultúrne podujatia – koncerty Richarda Rikkona a Felixa Slováčka aj silvestrovský program na Námestí slobody. Na plagátoch chýbalo logo, ktoré zástupcovia zakladajúcich členov vybrali v novembri.

Verejnosti ho predstavia na výstave cestovného ruchu, ktorá začína 24. januára v Bratislave. „Logo Rezortu Piešťany bude použité na veľtrhu ITF Slovakiatour ako súčasť vizuálu prezentačného stánku a na časti propagačných materiálov,“ informovala Katarína Hallová. Dodala, že slávnostné odhalenie nechystajú.

Najviditeľnejšou aktivitou Rezortu Piešťany bolo doteraz financovanie fitnes prvkov v okolí potoka Dubová. Konštrukcie niektorých cvičebných pomôcok v celkovej hodnote 15-tisíc eur tam už stoja.

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články