Úvod Aktuality Lipy majú ustúpiť plotu okolo kríža

Lipy majú ustúpiť plotu okolo kríža

REKLAMA

Statné stromy rastú na mestskom pozemku, o ich vyrúbanie žiada fyzická osoba. Vyplýva to z informácie o začatí správneho konania.

Dve lipy malolisté rastú pri kríži z roku 1783 na rohu ulíc Sládkovičova a Dominika Tatarku 교육방송 다운로드. Sú zasadené medzi samotným krížom a jeho oplotením. Dôvodom na ich výrub má byť to, že poškodzujú plot.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Tieto dva stromy svojím koreňovým systémom narušujú celistvosť betónovej obruby oplotenia, jednej z najstarších stavieb na území mesta Piešťany – monumentálny kríž nesie nápis Jano Habán 1783 TimeSpy download. Lipy svojim vylučovaním a koreňovým systémom degradujú stav tohto 250-ročného historického objektu ako aj základu oplotenia kríža,“ píše sa v odôvodnení žiadosti, ktorú 8 Monster Federation. marca podala fyzická osoba.

Odbor životného prostredia Mestského úradu Piešťany začal správne konanie na výrub drevín v zmysle § 82 ods.7) zákona č Mamme game collection. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny. Lehota na doručenie písomného alebo elektronického potvrdenia záujmu byť účastníkom v začatom konaní uplynie 17 파이썬 강좌 다운로드. marca 2021. Adresa, na ktorú je potrebné potvrdenie záujmu doručiť, je zverejnená na web stránke mesta.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA