Úvod Aktuality Letisko Piešťany: Zázračný investor vypadol z hry, letisko napriek vážnej situácii v...

Letisko Piešťany: Zázračný investor vypadol z hry, letisko napriek vážnej situácii v prevádzke

REKLAMA
Knebl

Vyjadrenia po mimoriadnom zasadnutí valného zhromaždenia spoločnosti Letisko Piešťany na konci januára, že spoločnosť má prostriedky na fungovanie len do konca februára, jej príliš nepomohli, skôr naopak 헤르미온느 다운로드. Uzatvoriť kontrakty za takéhoto stavu, je viac ako problematické. Predstavenstvo spoločnosti rokovalo od novembra 2016 podľa zverejnených informácií s tromi investormi Photoshop cs5 uninstalled download. Rokovania so „zázračným“ investorom Katex Technical Finans, ktorý sa objavil pred valným zhromaždením, kde Trnavský samosprávny kraj plánoval likvidáciu spoločnosti, skončili I can't find my house download. Podľa vyjadrenia riaditeľa Letiska Piešťany  Františka Vargu, firma vo veci záujmu o letisko prestala s Trnavským samosprávnym krajom komunikovať 경희대학교 소프트웨어 다운로드. Rokovania teda prebiehajú ešte s dvomi záujemcami.

letKritická situácia sa zatiaľ výrazne neprejavila na pripravovaných podujatiach, ktoré by sa mali v priestoroch letiska konať počas tohto roka, i keď definitívu zatiaľ nemajú Smart Editor 3.0. Medzi inými sú to festivaly Grape, TOPFEST, či štrnásta CAR AT TUNING PARTY, ale aj spomienkový let pri príležitosti 80. výročia zahájenia prevádzky na Letisku Praha-Ruzyně, ktorý by mali zabezpečiť České aerolínie free photos.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Grape Festival by mal tento rok prebiehať na letisku v Piešťanoch v plánovanom termíne 11. a 12. augusta. Dátumy sú potvrdené, relevantné stanovisko ohľadom toho, čo bude v roku 2018 momentálne nemáme 보배드림 다운로드. Pevne veríme, že predstavitelia spoločnosti dodržia dané slovo, pretože zmluvy na rok 2017 podpísané doposiaľ nemáme,“ uviedol ohľadom najväčšieho festivalu jeden z jeho hlavných organizátorov Juraj Podmanický 스케치업 다운로드.

IMG_3860_resize
Organizátori Grape Festivalu Ján Trstenský a Juraj Podmanický.

Koncom januára z úst župana Tibora Mikuša odznelo, že spoločnosť Letisko Piešťany má finančné prostriedky do konca februára 시아미 다운로드. Podľa aktuálneho vyjadrenia riaditeľa Františka Vargu finančné prostriedky na krytie prevádzkových nákladov sú do najbližšieho zasadnutia predstavenstva Download The Dog Barking. Kedy presne bude, nešpecifikoval.

Spoločnosť od novembra neplatí faktúry viacerým dodávateľom, a tak narastá jej dlh. Rovnako narastá dlh z nevyplatených odmien orgánom spoločnosti, ktoré valné zhromaždenie neznížilo na minimum, ako to odporúčalo a požadovalo piešťanské mestské zastupiteľstvo. Vedenie spoločnosti sa snažilo o získanie výhodného úveru v bankách, ktorým by splatilo dlhy a znížilo počet veriteľov. K zlepšeniu finančnej situácie by výrazne pomohol zvýšený objem letovej prevádzky v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roku a tiež väčší predaj leteckých pohonných hmôt letovým prevádzkovateľom. Pomôcť by mohlo napríklad aj cargo do Leteckých opravovní Trenčín. Vďaka tomu v polovici februára pristál v Piešťanoch Il-76, ktorý priviezol vrtuľník na servis vykonávaný v Trenčíne.

-lt/th- Zdroj: Letisko Piešťany, Grape Festival/Foto: archív-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba