Úvod Aktuality Letisko opúšťa predstavenstvo, postov sa vzdal Mikuš i Štaffa

Letisko opúšťa predstavenstvo, postov sa vzdal Mikuš i Štaffa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Letisko Piešťany a. s. je od konca uplynulého týždňa bez svojho predstavenstva, ktorého členovia sa vzdali funkcií. Medzi odchádzajúcimi sú dlhoročný zástupcovia Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš a Juraj Štaffa 비틀즈 노래 다운로드. Nových členov by malo ustanoviť mimoriadne valné zhromaždenie, ktoré je naplánované na piatok 15. decembra. Okrem toho by mala byť odprezentovaná aj informácia o technicko-prevádzkovom a najmä finančnom stave letiska, ktoré sa dlhodobo potáca na hranici likvidácie PC app. Trnavský samosprávny kraj bude na valnom zhromaždení už zastupovať novozvolený župan Jozef Viskupič.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O odvolanie členov predstavenstva sa ešte v máji 2017 usiloval primátor Miloš Tamajka, ktorý to vtedy odôvodnil tým, že riadiaci orgán letiskovej spoločnosti nenechal od januára vypracovať konsolidačný plán 쿵쿵쿵 다운로드. Jeho návrh však cez majoritného akcionára, ktorým je Trnavský samosprávny kraj a jeho vtedajší zástupca Tibor Mikuš, neprešiel. Konsolidačný plán nebol valnému zhromaždeniu predložený doteraz Ravenfield Beta 6. Informácia o tom, že letisko je v zlej finančnej situácii je dobre známa, stalo sa aj jednou z tém v uplynulých voľbách do vyšších územných celkov 키위 닷컴 다운로드.

Abdikácie zatiaľ nepodali členovia dozornej rady Letiska Piešťany Remo Cicutto, ktorého do funkcie predsedu navrhol Tibor Mikuš a ani advokát Peter Sopko, ktorý je so spoločnosťou prepojený aj ako dodávateľ právnických služieb Download Choksan Electric 2. Začiatkom októbra 2017 boli práve Petrovi Sopkovi, Alexandrovi Florišovi a ich advokátskej kancelárii a tiež Jurajovi Štafovi uznané finančné pohľadávky Super China download. Z postu člena dozornej rady odstúpil v polovici októbra Stanislav Brečka, ako dôvody vedúce k tomuto kroku uviedol, že predstavenstvo a riaditeľ spoločnosti vedú spoločnosť pre mňa neprijateľným a neodborným spôsobom, ktorý nie je v súlade so záujmami spoločnosti a všetkých akcionárov, ako aj to, že z pozície radového člena nemal možnosť ovplyvniť fungovanie spoločnosti Samurai Showdown 5.

Predsedom predstavenstva bol doteraz ako zástupca väčšinového akcionára predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš, ktorý pôsobil ako župan od roku 2005 Lie Detector. V posledných voľbách neuspel proti Jozefovi Viskupičovi, ktorý ako jeden z dôležitých bodov volebného programu prezentoval záchranu spoločnosti Letisko Piešťany, ktorého vedenie kritizoval 맥 크롬 유튜브 다운로드.

-red/Zdroj: TASR, sme.sk, Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA