Úvod Aktuality Letecké dni sa do Piešťan zatiaľ nevrátia

Letecké dni sa do Piešťan zatiaľ nevrátia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nadzvukové stroje pravdepodobne ani tento rok Piešťancom nad hlavami hučať nebudú. Ministerstvo obrany potvrdilo, že letecké dni sa uskutočnia 1 캐치미이프유캔 다운로드. a 2. septembra na Sliači.

[singlepic id=385 w=320 h=240 float=left]Spoločnosť Magnetpress, ktorá podujatie v Piešťanoch organizovala na webe nld.sk deklarovala už 25 Dude Simulator. mája 2011 snahu vrátiť ho späť. Predbežný termín konania bol 9. a 10. jún 2012.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Medzinárodné letecké dni SIAF 2012 sa tento rok uskutočnia opäť na letisku Sliač, konkrétne 1 java pdf 파일 다운로드. a 2. septembra,“ informoval Ivan Rudolf, hovorca ministerstva obrany. Rezort podľa jeho slov vybral usporiadateľa – Slovenskú leteckú agentúru na základe verejnej súťaže japanese ime.

„Minuloročné Medzinárodné letecké dni SIAF sa v roku 2011 na letisku Sliač osvedčili. Šou si prišlo pozrieť takmer 55 tisíc ľudí water vango-based. Zároveň sa po prvýkrát konali bez stotisícovej dotácie od rezortu obrany,“ uvidel hovorca.

Podľa bývalého ministra obrany Ľubomíra Galka jeho predchodcovia vyberali organizátora priamym zadaním java ftp 파일 다운로드. Okrem toho dostával dotáciu a patril mu aj výťažok zo vstupného. Preto sa Galko rozhodol pre vverejnú súťaž. Vyhrala ju Slovenská letecká agentúra a vlani usporiadala Medzinárodné letecké dni – Slovak International Air Fest (SIAF) prvýkrát na Sliači Go free download.

Internetové vydanie denníka Pravda túto súťaž vlani spochybnilo 디시클리너 다운로드. Ľubomír Galko údajne nového usporiadateľa vyberal neštandardne. Po vyhlásení verejnej súťaže mal meniť podmienky pre uchádzačov, zloženie výberovej komisie aj termín na predkladanie ponúk Tupe.

Piešťanci, ktorí sa SIAF vlani zúčastnili, neboli spokojní s organizáciu podujatia. Sťažovali sa na dlhé kolóny a nedostatok občerstvenia 에쒸비 전권 다운로드.

O vyjadrenie sme požiadali aj spoločnosť Magnetpress. Odpoveď sme zatiaľ nedostali.

Takto vyzerali posledné Národné letecké dni v Piešťanoch:

[nggallery id=7]

Text: Martin Palkovič Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA