Úvod Aktuality Letecké dni v Piešťanoch sú zatiaľ otázne, všetko závisí od vývoja v...

Letecké dni v Piešťanoch sú zatiaľ otázne, všetko závisí od vývoja v spoločnosti

REKLAMA

Portál sme.sk priniesol v stredu 8 Minecraft Jumpmap. marca informáciu týkajúcu sa prípravy Leteckých dní v Piešťanoch. Organizátori by podujatie radi pripravili v mesiacoch august prípadne september na letisku v našom meste, pričom súčasťou by mala byť aj návšteva ruskej kozmonautky Valentíny Tereškovovej head soccer 버그판 다운로드. To či bude piešťanské nebo opäť burácať leteckými motormi je momentálne otázne, všetko bude závisieť od toho, či bude Letisko Piešťany naďalej fungovať 배트맨 아캄나이트 다운로드. Koncom februára sme zaslali otázky týkajúce sa ďalšej činnosti, financovania a koncepcie spoločnosti majoritnému akcionárovi, ktorým je Trnavský samosprávny kraj, avšak doteraz sme nedostali odpoveď 가는 으뜸체 다운로드.

MIG 29
MIG 29

„Musím potvrdiť, že sa objavil seriózny záujemca, ktorých chce v termíne august prípadne september zorganizovať Letecké dni v Piešťanoch gta 5 다운로드. Momentálne musím povedať, že som mu zo svojej pozície neviem dať relevantnú odpoveď na to, či bude spoločnosť Letisko Piešťany od mája pokračovať v činnosti, o tom bude rozhodovať predstavenstvo 전철노선표 다운로드. Od toho samozrejme závisí aj začiatok prípravných prác a komunikácia organizátora s partnermi i účastníkmi podujatia,“ povedal ohľadom konania leteckých dní výkonný riaditeľ spoločnosti Letisko Piešťany František Varga Download 12 Secret Juju.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Národné letecké dni sa v Piešťanoch konali v období štyroch rokov, pričom v roku 2011 sa presťahovali na letisko Sliač. O tom či sa náhrada tohto podujatia do nášho mesta vráti je zatiaľ predčasné hovoriť a všetko bude závisieť od ďalšieho fungovania spoločnosti Letisko Piešťany Pentastom Taiwan server download. Podujatie na Sliači je tento rok naplánované v termíne 26. a 27. augusta.

-lt/Zdroj: sme.sk, František Varga/Foto: archív-

REKLAMA