Úvod Aktuality Letecká škola na Trajane zrejme nebude

Letecká škola na Trajane zrejme nebude

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Plány neziskovej organizácie IKARIA – Európska letecká škola letectva,  ktorá v decembri minulého roka prejavila záujem o schátralú budovu bývalej školy na sídlisku Adam Trajan sa zrejme neuskutočnia 영화 완벽한타인 다운로드. Zástupcovia leteckej školy totiž do minulého týždňa nedodali podklady, potrebné k uzavretiu zmluvy s mestom.

Na poslednom mestskom zastupiteľstve v piatok 26 Shader download. septembra o tom informovala prednostka mestského úradu Denisa Bartošová. Poslanci potom uložili radnici, aby leteckej škole poslala poslednú výzvu a následne ukončila rokovanie o nájme 익스플로러 11 다운로드. O ďalšom osude budovy by mal rozhodnúť nový poslanecký zbor, ktorý vznikne po voľbách.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

IKARIA – Európska Vysoká škola letectva, n.o Weisin download. vznikla 20. augusta 2013. Pri rokovaniach s Mestom Piešťany hovorila neziskovka  o plánoch investovať do rekonštrukcie až 990 tisíc eur v priebehu piatich rokov 이상한사람 다운로드. Nájomná zmluva s mestom bolo navrhnutá na 30 rokov so symbolickým nájmom jedno euro ročne. Poslanci na júnovom zastupiteľstve zmluvu odsúhlasili, avšak požadovali zapracovanie pripomienok gx works2 32bit.

letecka skola ikaria

 Takto mala vyzerať budova a okolie po rekonštrukcii Yesfile cartoon.

REKLAMA

kia akcia

Podľa registra neziskových organizácií má Ikaria sídlo na piešťanskom letisku JumpForce. Ako pre PNky povedal riaditeľ František Varga na letisku však umiestnila iba poštovú schránku. „Zástupcovia leteckej školy nás oslovili s ponukou spolupráce pri výcviku letcov minulý rok na jeseň,“ uviedol Protect country downloads.  Pri tej príležitosti im vraj vyšli v ústrety a dovolili v budove umiestniť poštovú schránku. „Nemáme s tým problém, pokiaľ ide o spoločnosť, ktorej činnosť súvisí s našou,“ doplnil riaditeľ egg is broken. Firma sa však podľa neho už viac neozvala a o jej ďalšej činnosti mal informácie iba z článkov, uverejnených v regionálnych médiách.

Prečítajte si aj: http: Vznik leteckej školy v Piešťanoch je zatiaľ otázny

(red, vizualizácia: Ikaria, ilustr. foto: archív pnky.sk)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

REKLAMA