Connect with us

Aktuality

Len 19-ročná vodička nabúrala do brány kaštieľa a nafúkala takmer 2 promile

Published

on

Reklama

Od piatku policajti riešili 7 vodičov, ktorý pod rúškom tmy jazdili po cestách opití. Štyria z nich spôsobili aj dopravné nehody. Všetci skončili na policajných staniciach a nevyhli sa obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Bujaré jazdy odštartovala len 19 ročná vodička na aute Kia Sportage. V piatok po polnoci nezvládla riadenie, a v obci Jaslovské Bohunice narazila do kovanej brány miestneho kaštieľa. Policajti s ňou vykonali dychovú skúšku, pri ktorej nafúkala takmer 2 promile.
O niečo menej nafúkal policajtom 23 ročný vodič, ktorý v sobotu, skoro ráno, havaroval medzi Trnavou a obcou Hrnčiarovce nad Parnou. S 1,73 promile zišiel vľavo mimo cestu, oškrel stĺpik dopravného značenia a s autom Peugeot 2008 skončil v drevenom pútači.
Dopravná značka „padla za obeť“ aj v nedeľu, v skorých ranných hodinách, v obci Borský Mikuláš, okres Senica. 20 ročný mladík na aute Audi A6 narazil najskôr do nej a potom aj do paliet so zámkovou dlažbou. Pri dychovej skúške policajtom nafúkal 1,31 promile alkoholu.
Nedeľu uzavrela 46 ročná žena. Vo večerných hodinách policajti PMJ zbadali jej nabúranú Kiu Rio v Trnave. Pri prejazde Pažitnej ulice narazila do zaparkovaného auta, ktoré sa nárazom posunulo do ďalšieho odstaveného vozidla. Žena sa na prvý pohľad správala podozrivo. PMJčkári sa s ňou viackrát snažili vykonať dychovú skúšku, všetky pokusy ale úspešne zmarila.
„Polícia bude pokračovať v kontrolách vodičov, či nejazdia pod vplyvom alkoholu. V prípade pozitívnych dychových skúšok budeme naďalej nekompromisní. Opitý vodič predstavuje nebezpečenstvo nielen pre seba, ale aj pre všetkých ostatných. Buďte preto zodpovední a za volant sadajte iba triezvi,“ vyzýva policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.
TS

Reklama

Populárne články