Úvod Aktuality Legovňa dnes slávnostne otvorila svoje brány

Legovňa dnes slávnostne otvorila svoje brány

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zástupcovia jazykovej školy C&M Languages Marek a Petra Kalinčíkovi
a Craig Brickman dnes 18. marca slávnostne otvorili brány centra kreatívneho vzdelávania Brick by Brick, alebo skrátene Legovne 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Piešťany sa tak stali druhým mestom na Slovensku, kde sa budú môcť deti vo veku 3 až 12 rokov v opatere skúsených lektorov hrať a zároveň vzdelávať vďaka LEGO kockám short-haired mr. Prostredníctvom zážitkových hier sa budú môcť naučiť základy techniky, matematiky, fyziky, stavebníctva či prírodných vied, ale dôležitým bodom je aj sociálna výchova a vzájomná spolupráca 터치패드 다운로드. Priestor Legovne by mal byť verejnosti prístupný už začiatkom apríla.

IMG_1523_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V rámci licencie Brick by Brick, sme dostali celé know-how ako zostaviť hodinu, čo všetko má obsahovať, ako ju viesť, je to jednoducho celý nezávislý edukačný program 원펀맨 오프닝 다운로드. Momentálne máme 7 setov, každý je určený pre dve až tri deti. Je to kvôli tomu, aby sa deti učili spolupráci a komunikácii. Z jedného setu sa dá urobiť až 70 rôznych modelov, pričom spoločnosť Brick by Brick stále pracuje na nových návodoch 스쿨버스 해킹툴 다운로드. LEGO je z môjho pohľadu úžasná hračka, ktorá učí rozvíjať myslenie aj kreativitu. Pre mňa je zaujímavý aj vznik názvu Legovňa. Keď sme tento priestor vytvárali, dlho sme premýšľali nad tým ako ho nazvať. V budove prebiehajú kurzy angličtiny a jedno z detí, ktoré prichádzalo na hodinu sa opýtalo svojej mamy, kedy už otvoríme tú Legovňu World of Warships Asia. Hneď ako som počul toto slovo, povedal som si, že je to ten pravý názov pre tento priestor,“ povedal Marek Kalinčík z C&M Languages origin 6.0 다운로드.

IMG_1638_resize

Okrem zástupcov jazykovej školy C&M Languages sa otvorenia, ktoré sa nieslo v uvoľnenej atmosfére zúčastnil aj dizajnér Michal Staško a nesmela chýbať ani moderátorka Alžbeta Švorcová. Prítomní boli aj sponzori Július Ivan z EKOM-u, Lukáš Moravčík ako zástupca MAGNA ENERGIE, Jaroslav Crkoň z TSU Piešťany, Ján a Michal Mitošinka zo spoločnosti DAMITO, bez ktorých by priestor určený hlavne pre hravé vzdelávanie vznikol iba ťažko TouduTu. Mesto Piešťany prišiel zastúpiť viceprimátor Michal Hynek.

IMG_1726_resize

„Sme veľmi radi, že ako náš prvý partner v tomto koncepte Brick by brick na Slovensku je práve C&M Languages, s ktorými spolupracujeme už od roku 2011 온 디스크 무제한 다운로드. Spoluprácu sme začali na báze jazykového vzdelávania dospelých vrámci metódy direct method. Posledné dva tri roky sme chceli obohatiť náš detský segment výučby, ktorý sa nám zdalo, že u nás zaostáva a ktorý je naopak veľkým trendom v Amerike a v západnej Európe Flower Than Young Iceland. Robili sme v tejto oblasti veľa prieskumov a najlepšie nám vyšiel práve koncept Brick by Brick americkej spoločnosti, ktorého hlavným princípom je prvok nazývaný edutainment, čiže taká kombinácia education a entertainment, aby to bolo pre deti zážitkové učenie a učenie sa cez hru,“ povedala Zuzana Lažanská, zástupkyňa jazykovej školy The Know-How Institute, ktorá je držiteľkou licencie Brick by Brick pre Českú a Slovenskú republiku.

IMG_1546_resize

„Chcem poďakovať manželom Kalinčíkovým za ich veľmi húževnatý prístup. Robiť takýto interiér, to je beh na dlhú trať, ktorý nie každý vydrží, pretože je to náročné na energiu, financie aj psychiku a oni to všetko zvládali naozaj veľmi dobre. Ďakujem tiež partnerom, ktorí podporili tento projekt, navzdory tomu, že nevedeli presne čo ideme budovať a projektu aj tak dôverovali,“ povedal dizajnér Michal Staško, ktorý navrhol interiér Legovne.

IMG_1550_resize

-lt-

 

REKLAMA