Úvod Aktuality Láska v krabiciach od topánok potešila tisíce ľudí

Láska v krabiciach od topánok potešila tisíce ľudí

REKLAMA

V rámci Piešťan a v okolí sa vyzbieralo v projekte „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ 1208 krabičiek. Na celom Slovensku to bolo spolu 75 339 krabíc s darčekmi Guardian game.

V piešťanskom regióne bolo zámerom vyzbierať darčeky pre ľudí v zariadeniach Moravany nad Váhom – Striebornica, Vila Julianna, Zariadenie opatrovateľskej služby Kalinčiakova, Klások-Vrbové a dodatočne tiež pre Alzheimer centrum Free Windows xp. Vďaka veľkému záujmu darcov bolo možné potešiť nad rámec plánu aj ľudí v Nemocnici A. Wintera Piešťany, ZSS Domum Piešťany, či v Včielka Poiplia – Ipelský Sokolec, DD Nesvady, Zariadenie Kamilka-Veľká Maňa, Sazdice – Denný stacionár, DD Topoľčany 빌리진 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Krabičiek bolo stále dosť, tak sme ich rozdávali aj osamelým seniorom v obciach  Pobedím, Bašovce, Drahovce, Jalšové, Madunice, Hubina, Ducové, Moravany nad Váhom, Banka, Horná Streda, Veľké Orvište a tiež v Piešťanoch Paint 3D download. Niektoré krabičky sme rozdali pred Lídlom v Piešťanoch,“ informovala Katarína Kolláriková, ktorá je kontaktnou osobou zbierky v piešťanskom regióne a zároveň poďakovala všetkým ľuďom, ktorí sa zapojili Sublime Text3. Rovnako tiež školám, kde deti pomáhali vyrábať krabičky do projektu. Konkrétne to bola Cirkevná spojená škola Piešťany, Spojená škola na Žilinskej ulici v Piešťanoch a ZŠ Podolie.

Poďakovanie patrí:
Odberným miestam – La Visage Laila, MAR Travel, Ajkashop, Kvetinárstvo Qvietok.
Všetkým firmám za sponzorské dary: Ellfiting s.r.o. , At servis a.s., Záhradné centrum Charvát, Galantéria IRIS, Metráž látok Daniela, PN taxi, Etaxi Piešťany, Gastro Venuša, lekárne Park, Pod Kolonádou, Pri Pošte, Grand Royal s.r.o. , predajňa Profík, Agira Plus, Bistro Dodo, Mesto Piešťany, AB Piešťany, Mäsiarstvo-Varga, Krajči – zemiakové lupienky, Pražiareň kávy Piešťany, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Súkromná umelecká škola, Potraviny CBA-Táborský, Nákladná doprava Čechvala, Kľúčová služba Nezbeda a Radovský, Gyron- Hyfa s.r.o. , Občianske združenie Serviam, PNky.sk, zpiešťan.sk, Piešťanský týždenník, Altra Trade s.r.o a Kúpele Piešťany.

-red-
REKLAMA